top


Konspektai.com > Istorija > 1926 metų gruodžio 17- osios perversmas: JAV lietuvių ir Lietuvos valdžios santykiai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

1926 metų gruodžio 17- osios perversmas: JAV lietuvių ir Lietuvos valdžios santykiai. Referatas

(Istorija. Referatas, 9 puslapiai, 47kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. 26 metų gruodžio 17-osios perversmas lietuvoje. Jav lietuvių politinių srovių požiūris į lietuvos valdžią po perversmo. Lietuvos tautininkų vyriausybės politika jav lietuvių atžvilgiu. Išvados. Literatūros sąrašas. 1926 m. gruodžio 17 d. perversmas buvo svarbus reiškinys ne vien prieškario nepriklausomos Lietuvos gyvenime. Jo pasekmes iš dalies tebejaučiame iki šiol, kadangi iš perversmo gimusi politinė sistema keleto kartų žmonių sąmonėje įsirėžė kaip nepriklausomos valstybės politinės raiškos standartas. Daliai žmonių „smetoninė Lietuva“ iki šiol tebėra tautinės valstybės spartaus pakilimo ir suklestėjimo pavyzdžiu, kitiems – politiškai nesąžiningo, oponentus persekiojusio ir slopinusio, visuomeninės atramos stokojusio, todėl tik biurokratinio-represinio valstybės aparato jėgomis valdžiusio autoritarinio režimo sinonimas. Šis nuomonių išsiskyrimas taip pat vyravo visą po perversminį laikotarpį: tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų gyvenantiems lietuviams. Ypatingai didžiulio ir dviprasmio atgarsio perversmas susilaukė JAV lietuvių tarpe. Minėtina ir tai, jog pastarasis pagilino pačios išeivijos susiskaldymą.
Vardas: Indre
Darbo pavadinimas: 1926 metų gruodžio 17- osios perversmas: JAV lietuvių ir Lietuvos valdžios santykiai
Kategorija: Istorija
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 9 [?]
Referato dalykas: Istorijos referatas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 47 kB
Bylos pavadinimas: jav_lietuviu_poziuris_i_1926_p.zip
jav_lietuviu_poziuris_i_1926_p.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: inga, lietuviu kal, gruodzio perversmo padariniai, jav politinė sistema, lietuvių kal per atr, lietuvos politika, perversmas, lietuvi, gruodzio perversmas, gruodzio perversmo padariniai, autoritarinio, gruodžio perversmas konspektas, lietuvos politine sistema, išvados, metų gruodžio perversmo padariniai, metų perversmas, istorija referatas, tp search, perversmas lietuvoje konspektas.

Paieška


bottom