top


Konspektai.com > Teisė > Konstituciniai principai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Konstituciniai principai. Konspektas

(Teisė. Konspektas, 12 puslapių, 26kB)
Darbe esantys žodžiai: Konstituciniai principai. Teisės principų samprata ir funkcijos. Teisės principai ir konstituciniai principai. 1.3 Konstituciniai principai ir konstitucinės normos. Konstituciniai principai ir statutinė teisė. 2.2 Pirminiai principai. 3.2 Konstitucinių principų tipologijos pagrindai. 4.1 Konstitucijos viršenybė. 4.2 Konstitucijos vientisumas. 4.3 Teisinė valstybė. 5.1 Demokratija ir suverenitetas. 5.2 Pilietinė visuomenė. 5.3 Valdžių padalijimas. 5.4 Pasaulietinė valstybė. 5.5 Valstybės socialinė orientacija. 5.6 Valstybės geopolitinė orientacija. Konstitucinių principų samprata. Teisės principų samprata ir funkcijos. Teisės principai ir konstituciniai principai. Konstituciniai principai ir konstitucinės normos. Konstituciniai principai ir statutinė teisė. 2. Pirminiai, sudėtiniai ir išvestiniai konstituciniai principai. Konstitucinių principų sistemos problema. Pirminiai principai. Sudėtiniai principai. Išvestiniai principai. Konstitucinė doktrina ir konstitucinė jurisprudencija.
Vardas: tomas
Darbo pavadinimas: Konstituciniai principai
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 12 [?]
Konspekto dalykas: Teisės konspektas
Parsisiųsta: 10 kartų.
Archyvo dydis: 26 kB
Bylos pavadinimas: konstituciniai_principai.zip
konstituciniai_principai.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: išvestiniai konstituciniai principai, konstitucijos funkcijos, konstituciniai principai funkcijos, • konstitucinių principų sistemos problema, isvestinia principai, konstituciniai principai normos, konstituciniai principas, tp search, konstituciniu principu funkcijos, pirminiai principai, statutine teise, konstituciniu principu konspektas, pirminiu sudetiniu ir konstituciniu principu samprata, konstituciniai principai ir statutinė teisė, sudetiniai principai, konstituciniai pagrindai, konstituciniai principai ir normos, konstitucinių principų samprata, sudetinis principas, netiesioginio veikimo antikoaguliantai, konstitucinių principų funkcijos, konstituciniai principai teisĖs principai ir normos, konstitucijos vientisumo principas, konstituciniai principai tai, konstituciniai principai savoka, konstituciniai teises principai, konstituciniai principai.

Paieška


bottom