top


Konspektai.com > Ekonomika > Socialiai atsakinga reklamos agentūra
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Socialiai atsakinga reklamos agentūra. Referatas

(Ekonomika. Referatas, 10 puslapių, 22kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Veiklos apibūdinimas. Įmonės siekiai. Socialinė atsakomybė (sa) darbuotojams. Socialinė atsakomybė (sa) klientams. Socialinė atsakomybė (sa) visuomenei. Socialinė atsakomybė (sa) aplinkosaugai. Išvados. Nors dauguma verslo įmonių, o ypač reklamos agentūrų Lietuvoje į socialinę atsakomybę žiūri kaip į gražų, bet nebūtiną dalyką, „Nomoshiti“ agentūra stengiasi savo pavyzdžiu įrodyti, jog būti socialiai atsakinga, įmonei apsimoka (tiek darbuotojų motyvavimo, tiek pardavimų didinimo prasme). Tik turint ilgalaikę verslo viziją ir laikantis tam tikrų moralės bei etikos normų galima tapti socialiai atsakingo verslo ir tuo pačiu socialiai atsakingos visuomenės dalimi. Poreikis organizacijai būti atsakingai kyla iš visuomenės reikalavimų. Svarbu suprasti, jog suinteresuotųjų grupės daro poveikį įmonės sprendimams ir patiria tiesioginį poveikį iš jos, todėl tik glaudus ir socialiai atsakingas bendravimas sudaro puikias galimybes sėkmingai plėtoti verslą. Yra daug įvairių socialinės atsakomybės rūšių, tačiau vienos svarbiausių - socialinė atsakomybė visuomenės, klientų, darbuotojų bei aplinkosaugos atžvilgiu. Todėl reklamos agentūra „Nomoshiti“ stengiasi gauti maksimalų pelną, derindama darbo našumą su visuomenės ir klientų poreikių tenkinimu bei aplinkosaugos problemų sprendimų ieškojimu.
Vardas: Ugne
Darbo pavadinimas: Socialiai atsakinga reklamos agentūra
Kategorija: Ekonomika
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 10 [?]
Referato dalykas: Ekonomikos referatas
Parsisiųsta: 2 kartus.
Archyvo dydis: 22 kB
Bylos pavadinimas: socialiai_atsakinga_reklamos_a.zip
socialiai_atsakinga_reklamos_a.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: socialinė sauga, motyvavimo, aplinkosauga, imoniu atsakomybe, imones socialine atsakomybe, įmonių socialinė atsakomybė, socialiai atsakinga imonė, ciibebywca konspektai referatas socialiai atsakinga reklamos agentura ty ut_ bj qtw iacqusg=afqjcngbkzaspjv c_ pa hlyijstow qsig =njfdbzwqyydj vhyk_ okw, agenturos referatas,s ccuqfjaa konspektai referatas socialiai atsakinga reklamos agentura xt rooyn sgbehey afqjcngbkzaspjv c_ pa hlyijstow qsig =ojqa n h h o lepsqw,s cegqfjae konspektai referatas socialiai atsakinga reklamos agentura xn t_axlinetabl mh afqjcngbkzaspjv c_ pa hlyijstow qsig = lii hlindw bw mftra.

Paieška


bottom