top


Konspektai.com > Ekonomika > Ekonomikos teorija
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Ekonomikos teorija. Konspektas

(Ekonomika. Konspektas, 50 puslapių, 454kB)
Darbe esantys žodžiai: Ekonomikos teorijos įvadas. Ekonomika ir ekonomikos teorija. Mikroekonominis ir makroekonominis. Ekonominių procesų tyrimo lygiai. Ūkinės veiklos tipai. Valstybės mokesčių sistema ir mokesčių funkcijos. Istoriniai ūkio tipai ir jų raidos veiksniai. Pelnas ir gamybos kaštai. Privatūs ir visuomeniniai kaštai. Trumpo laikotarpio gamybos produktas. Mažėjančio rezultatyvumo dėsnis. Trumpo laikotarpio kaštai. Rinkos elementai ir jos veikimas. Paklausa ir ribinis naudingumas. Pagrindinės rinkos organizavimo formos. Monopolinė rinka. Monopolinės konkurencijos rinka. Oligopolinė rinka. Gamybos veiksnių rinkos ir pajamų paskirstymas. Pajamų nelygybė ir kitos rinkos problemos. Vyriausybės vaidmuo ekonomikoje. Makroekonomika. Nacionalinis produktas ir jo matavimas. Ekonomikos pusiausvyra. Klasikinė pusiausvyra. Pagrindinės makroekonomikos problemos. (nedarbas. Infliacija. Ekonomikos cikliškumas). Valstybės biudžetas ir vyriausybės fiskalinė politika. Šiuolaikiniai pinigai ir centrinio banko pinigų politika. Atviros ekonomikos elementai.
Vardas: Dovilė
Darbo pavadinimas: Ekonomikos teorija
Kategorija: Ekonomika
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 50 [?]
Konspekto dalykas: Ekonomikos konspektas
Parsisiųsta: 3 kartus.
Archyvo dydis: 454 kB
Bylos pavadinimas: ekonomikos_t._konsp._is_mru.zip
ekonomikos_t._konsp._is_mru.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: klasikine, lygybė, paklausa, ekonomikos teorijos įvadas, ukio tipai, rinka elementai, gamybos veiksniai, mikro makro, oligopoline rinka, konkurencijos formos, rinkos tipai konspektas, makroekonomika konspektai, rinkos tipai, ekonomikos cikliskumas, gamybos kastai, pajamu nelygybe, makroekonomikos konspektas, ekonomikos teorijos konspektas, ekonomikos teorijos konspektai, valstybes biudzetas, ekonomikos teorijos, ekonomikos teorija konspektas, mikro ekonomika, makroekonomika, makroekonomikos problemos,s chcqfjai konspektai referatas ekonomikos teorija _gk bb dusgbcneshdausg=afqjcnhijem cmes gshztv zwpztckczgsig =etgy hwgvocxhrjoywr jw.

Paieška


bottom