top


Konspektai.com > Informatika > Dirbtinis intelektas ir ekspertinės sistemos
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Dirbtinis intelektas ir ekspertinės sistemos. Špera

(Informatika. Špera, 4 puslapiai, 87kB)
Darbe esantys žodžiai: Kas tai yra dirbtinis intelektas? Galimi apibrėžimai. Faktai ir taisykles. Kaip tai susije su intelektu? Di apibrėžimai. Kuris iš jų jums priimtiniausias? Kodėl? Supaprastinimas. Jo sąsaja su intelektu - natūraliu ir dirbtiniu. Isvedimo mechanizmas.kaip jis realizuojamas? Tiesiogine samprotavimų grandinė. Atvirkštinė samprotavimų grandinė. Ekspertinės sistemos.euristinės taisyklės. Ekspertinės sistemos struktūra. Išskirtiniai es bruožai. Tsg. Žinių bazė su papildomomis duomenų struktūromis. Apibendrintas tsg algoritmas. Asg. Žinių bazė ir papildomos duomenų struktūros. Sprendimų medis es. Taikymai. Sprendimų medžio transformavimas į taisykles. Tikimybiu taikymas ekspertinese sistemose. Negriežta logika. Objektinis programavimas. Semantiniai tinklai. Semantinių tinklų struktūra ir objektai. Semantinio tinklo panaudojimas sistemoje, paremtoje taisyklėmis. Semantinio tinklo atvaizdavimas matricos pavidale. Tikrumo koeficientas. Kaip naudojamas es? Save mokančios sistemos. Kaip jos mokosi? Ką žinote apie vaizdo atpažinimo sistemos? Di ir robototechnika. Ekspertiniu sistemu kurimo priemones. Ka zinote apie prologa? Di taikymas karineje sistemoje. Kalbos atpazinimo sistemos. Ju taikymas. Sprendimu medis ir semantinis tinklas.kuo jis skiriasi? Ekspertines sistemos kaip di dalis. Ka zinote apie neuroninius tinklus. Neuroniniai tinklai. Taikymo sritys. Semantinio tinklo transformavimas į taisykles. Ką žinote apie genetinius algoritmus? Semantinio tinklo transformavimas į taisykles. Semantinis tinklas. Jo taikymo sritys ir pavyzdžiai. Tikimybės ir tikrumo koeficientas. Taikymo pavyzdžiai. Koks ryšys gali būti tarp semantinio tinklo ir objektinio programavimo taikymo di sistemose? Euristinės taisyklės ir jų taikymas es. Negriežta logika. Taikymo sritys ir pavyzdžiai. Žinių inžinerija. Pagrindiniai di sistemų projektavimo bruožai.
Vardas: Aleks
Darbo pavadinimas: Dirbtinis intelektas ir ekspertinės sistemos
Kategorija: Informatika
Darbo tipas: Špera
Puslapių skaičius: 4 [?]
Šperos dalykas: Informatikos špera
Parsisiųsta: 5 kartus.
Archyvo dydis: 87 kB
Bylos pavadinimas: dirbtinis_intelektas_ir.zip
dirbtinis_intelektas_ir.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: neuroniniai tinklai, ziniu baze, ekspertinės sistemos ir dirbtinis intelektas, Save mokančios sistemos, Atvirkštinė samprotavimų grandinė, tiesiogine samprotavimu, ekspertine sistema pavyzdys, semantinis tinklas dirbtinis intelektas, tiesiogines samprotavimo grandines pavyzdziai, ekspertines sistemos pavyzdziai, programavimo kalbos, PROGRAMAVIMAS, dirbtinis intelektas ir ekspertinės sistemos kursinis, negriežta logika dirbtinio intelekto sistemose, objektinis programavimas referatas, semantinis tinklas transfomavimas, algoritmu,s cgaqfjaa konspektai referatas dirbtinis intelektas ir ekspertines sistemos qqcwt tybkao gs amccgusg=afqjcngxzjktqxow zufwjwg kudcncvfasig = gcplytn fxetnvgki tyg,s cgqqfjaf konspektai referatas dirbtinis intelektas ir ekspertines sistemos mut qfmcbi qszy_nhcqusg=afqjcngxzjktqxow zufwjwg kudcncvfa, ekspertines sistemos taikymo sritys.

Paieška


bottom