top


Konspektai.com > Teisė > Prekybos teisė
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Prekybos teisė. Konspektas

(Teisė. Konspektas, 21 puslapis, 34kB)
Darbe esantys žodžiai: Prekybos teisės sąvoka ir turinys. Prekybinės veiklos subjektai. Juridinių asmenų pasibaigimas ir reorganizavimas. Atstovavimas. Įgaliojimas ir jo rūšys/. Perįgaliojimas. Įgaliotojo duotus įgaliojimus turi atlikti tas asmuo, kuriam jie duoti. Perįgaliojimas galimas dviem atvejais: 1. Jei atstovui tokią teisę suteikia atstovaujamojo duotas įgaliojimas. SUTARTIES AIŠKINIMAS. SUTARTIES NEGALIOJIMAS. Sutartys su valios trūkumais. Sutartis sudaryta apgaulės būdu. Smurto ir grasinimo būdu sudarytos sutartys. Sutartis dėl sunkių aplinkybių. Sutartis sudaryta fizinio asmens, kuris nesuprato savo veiksmų. Tariamos ir apsimestinės sutartys. Baudos. Bankrotas. Bankrutavusios įmonės likvidavimas. Ginčai. Arbitražo sudarymas. Arbitražinis nagrinėjimas. Sprendimų priėmimas. Arbitražinio teismo sprendimo apskundimas. Užsienio arbitražų sprendimų pripažinimas ir vykdymas. Teisminis ginčų sprendimo būdas. Byloje dalyvaujantys asmenys. Komercinio atstovavimo rūšys: 1. Iki sutartiniai santykiai ir jų reikšmė. Teismo sprendimų vykdymo procesas. Prekių ir paslaugų ženklai.
Vardas: Tomas
Darbo pavadinimas: Prekybos teisė
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 21 [?]
Konspekto dalykas: Teisės konspektas
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 34 kB
Bylos pavadinimas: prekybos_teise.zip
prekybos_teise.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: bankrotas, prekybos organizavimas,s cheqfjag konspektai referatas prekybos teise ibcut gnkijssgba yubausg=afqjcnekzrl xgamizuimie _cqtymmd asig = mdtr bnjdfw_vfqcbbl q,s cheqfjag konspektai referatas prekybos teise oqylt urmeoi gt sonjcqusg=afqjcnekzrl xgamizuimie _cqtymmd asig =vgbitayswzjtiyuel wspw, cfqqfjag konspektai referatas prekybos teise h n qbc qi gti sxcdgusg=afqjcnekzrl xgamizuimie _cqtymmd asig = khqayu rjwouh eyi ila, tp search, komercinis atstovavimas ir jo rūšys, komercinis atstovavimas rusys, tp, cache jvq prc_ j konspektai kursinis prekybos imones prekybinės įmonės struktūra, atstovavimo samprata ir rusys, baigiamoji praktika degalinių, igaliojimas, komercines atstovavimo rusys, prekybos teisė, prekybos savoka, komercinio atstovavimo rusys, prekybos teise lietuvoje, įgaliojimas jo samprata ir rūšys komercinio atstovavimo rūšys, prekybos rusys.

Paieška


bottom