top


Konspektai.com > Ekonomika > Kinijos centrinis bankas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Kinijos centrinis bankas. Referatas

(Ekonomika. Referatas, 13 puslapių, 77kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Kinija. Kinijos centrinio banko istorija. Pinigų politika. Kinijos valiuta. Išvados. Literatūra. Įvadas. Kinija yra unikali valstybė — ne vien įspūdingais ekonominio augimo tempais. Tai vienintelė tokį ekonominį augimą pasiekusi valstybė tarp komunistinę ideologiją vienomis ar kitomis formomis postuluojančių šalių — arba vienintelė iš dideliais tempais augančių valstybių, išlaikiusi komunistinę ideologiją. Liaudies Bankas Kinijos centrinis bankas kaip finansinis makro kontrolės įgyvendinimo, siekiant išlaikyti valiutos stabilumą ir skatinti tvarų ekonominį augimą ir apsisaugoti nuo ir sumažinti finansinę riziką, sisteminę svarbą. Kaip socialistinės rinkos ekonomikos sistemą toliau tobulinti, nes centrinis bankas Liaudies Bankas Kinijos makro kontrolės sistemos vaidmuo taps labiau pastebimi. Tyrimo objektas Kinijos centrinis bankas. Šio tyrimo tikslas išsiaiškinti kokia veikla užiima Kinijos centrinis bankas. Tyrimo uždaviniai. Sužinoti apie Kinijos centrinio banko istorija, pinigų politika, valiuta. Kinija. Kinijos Liaudies Respublika (Kinija) valstybė rytų Azijoje, didžiausia valstybė pasaulyje pagal gyventojų skaičių ir ketvirta pagal dydį. Ribojasi su Afganistanu, Butanu, Mianmaru, Indija, Kazachstanu, Kirgizstanu, Laosu, Mongolija, Nepalu, Šiaurės Korėja, Pakistanu, Rusija, Tadžikistanu ir Vietnamu(http: //lt. Wikipedia. Org/wiki/Kinijos_Liaudies_Respublika). Valstybinė kalba kinų. Bendroje rašyboje yra kinų hieroglifai. Hieroglifai egzistuoja daugiau kaip 6000 metų ir naudojami Kinijoje, taip pat Taivanyje, Honkonge ir Singapūre. Honkonge anglų kalba lieka viena iš oficialių kalbų, visi užrašai yra dubliuojami. Putonghua / Guoyu, dažnai vadinamas "mandarinų", yra oficiali kalba. Kinijos sostinė yra Pekinas. Tai vienas iš seniausių Kinijos miestų. Šanchajus - didžiausias Kinijos ir septintas pagal dydį miestas pasaulyje. Jis išsidėstęs prie Jangdzės upės žiočių, rytinėje Kinijos dalyje ir turi atskiro...
Vardas: Sandra
Darbo pavadinimas: Kinijos centrinis bankas
Kategorija: Ekonomika
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 13 [?]
Referato dalykas: Ekonomikos referatas
Parsisiųsta: 5 kartus.
Archyvo dydis: 77 kB
Bylos pavadinimas: kinijos_centrinis_bankas.zip
kinijos_centrinis_bankas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: Kinija, anglu kalba, banko pinigu politika, audi istorija, pinigu istorija, kinija, centrinis bankas, indija, kinijos ekonomika referatas, ekonomikos uzdaviniai.

Paieška


bottom