top


Konspektai.com > Kita > Baltijos šalių integracija į Europos Sąjungą
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Baltijos šalių integracija į Europos Sąjungą. Referatas

(Kita. Referatas, 13 puslapių, 20kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Kodėl Lietuva stoja į ES? Kokie pagrindiniai motyvai skatina Lietuvą siekti narystės ES? Derybos dėl narystės. Valstybių derybos dėl narystės ES. Stojimo į ES sutartis. Diferenciacija ir derybos dėl narystės. Regioninė integracija. Trišalis Baltijos šalių bendradarbiavimas. Tarptautinis bendradarbiavimas ir rinkų integracija. Interesų grupės ir jų įtaka trišaliam Baltijos šalių bendradarbiavimui. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas. Įvadas. Europos Sąjunga - tai didžiausias pasaulyje prekybos blokas Kadangi kiekviena pasaulio šalis yra apsupta kitų valstybių, egzistuoja tarptautinėje aplinkoje, jos interesų įgyvendinimą įtakoja išorės veiksniai. Šie veiksniai gali tiek kelti grėsmę bendriems gyventojų interesams, tiek ir suteikti daugiau galimybių jų įgyvendinimui. Baltijos šalys - Estija, Latvija ir Lietuva - yra šiaurės rytų Europoje, prie rytinių Baltijos jūros krantų. Per ilgą šių šalių istoriją jų tautos priklausė įvairioms Europos imperijoms. Po nepriklausomybės atkūrimo Estija, Latvija ir Lietuva nepaprastai pažengė į priekį pertvarkydamos savo visuomenę ir kurdamos dinamiškos demokratijos rinkos ekonomikos principais grindžiamas valstybes. Baltijos šalys greitai iš naujo užmezgė ryšius su Vakarų Europa, ypač su savo kaimynėmis Šiaurės šalimis. Paskutinio xxa. Dešimtmečio pradžioje Estija, Latvija ir Lietuva vėl tapo nepriklausomomis tarptautinės sistemos veikėjomis. Būtent ES politikos pokyčiai paskatino trišalio bendradarbiavimo plėtrą taip atsirado pirmoji trišalės laisvosios prekybos pramonės produktais sutartis. Vėliau buvo pasirašytos dar dvi svarbios rinkų integracijos sutartys. Tačiau 1997 m. ES pradėjo diferenciacijos politiką ir pakvietė Estiją pradėti derybas dėl narystės. Trišalio bendradarbiavimo plėtra pastebimai sulėtėjo, tam tikri senokai planuoti veiksmai liko neįgyvendinti, buvo imtasi vienašalių, kitoms subregiono narėms žalingu...
Vardas: kristina
Darbo pavadinimas: Baltijos šalių integracija į Europos Sąjungą
Kategorija: Kita
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 13 [?]
Referato dalykas: Kitos referatas
Parsisiųsta: 9 kartus.
Archyvo dydis: 20 kB
Bylos pavadinimas: es_politikos_referatas_tikras.zip
es_politikos_referatas_tikras.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: bendradarbiavimas, europa, estija, rinkos pokyciai, latvija, baltijos saliu integracija i es, europos sajunga lietuva, integracija europoje baltijos šalys ir europos sąjunga, derybos, nemokamas referatas apie europos sajunga, informacijos esme, europos pletra, baltijos salių integracija į ES,s cd qfjad konspektai referatas baltijos saliu integracija i europos sajunga gtt colmsytabq mgubausg=afqjcngx ogni vn bhsfxiuf ijhxzzna, europos sąjunga,s cdgqfjac konspektai referatas baltijos saliu integracija i europos sajunga uwot_ ua vhswavlnch afqjcngx ogni vn bhsfxiuf ijhxzzna, tps, baltijos šalių integracija europos sąjungą.

Paieška


bottom