top


Konspektai.com > Ekonomika > Lietuvos regionų ekonominiai išsivystimo skirtumai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Lietuvos regionų ekonominiai išsivystimo skirtumai. Referatas

(Ekonomika. Referatas, 20 puslapių, 38kB)
Darbe esantys žodžiai: Turinys. Įvadas. Lietuvos regionų ekonomikos plėtros strategija. Regioninės politikos samprata. Regioninės politikos tikslai ir principai. Lietuvos regionų ekonomikos plėtra. Lietuvos regionų ekonominio išsivystimo netolygumai. Ar egzistuoja žymūs ekonominio išsivystimo skirtumai Lietuvos regionuose? Ekonominių rodiklių Lietuvos regionuose analizė. Swot analizė, valdžios veiksmai ir pasiūlymai regioninių skirtumų mažinimui. Regionų ekonomikos plėtros veiksnių SWOT analizė. Vyriausybės vykdoma politika ir siūlymai regionų ekonominio atotrūkio mažinimui. Išvados. Literatūros sąrašas/ Nuorodos. Įvadas. LR Seimas yra priėmęs nutarimą, kuriuo patvirtino Lietuvos ūkio (ekonomikos) ilgalaikės plėtros iki 2015 metų strategiją. Viena iš jo dalių regioninės plėtros strategija, kurios svarbiausias tikslas - remti rinkos ekonomikos plėtrą kiekviename šalies regione, sudarant reikiamas sąlygas ilgalaikei ir tolygiai plėtrai, bei sukurti regionuose socialinius, ekonominius ir aplinkosauginius reikalavimus atitinkančią infrastruktūrą. Lietuvai vykdant regioninę politiką, regionai atitinkamai už tai gauna paramą. ES programų parama gali paskatinti regioninę plėtrą, kadangi paramą vienokiu ar kitokiu būdu įsisavina privatūs asmenys ir kiti ūkio subjektai, o gaunamos finansinės lėšos atveria platesnes galimybes tiek verslui plėtoti, tiek infrastruktūrai gerinti. Tačiau lieka neaišku, kaip ES paramos lėšos veikia regioninius išsivystimo netolygumus mažina ar didina juos? Abejonės, kad šalyje nėra regionų ekonominių išsivystimo skirtumų, nėra. Nereikia net statistikos duomenų, kad suprasti, jog didžiausią atotrūkį nuo kitų regionų išsivystimo požiūriu sudaro Vilniaus, Klaipėdos ir Kauno regionai. Išsivystimo netolygumai ir didėjantis atotrūkis tarp regionų yra gerai suvokiama problema, tačiau sunku surasti būdus, kaip to išvengti. Ypač sunku užtikrinti tolygią ekonominę ir socialinę plėtrą regionų viduje Lietuvos atveju tarp savivaldybių, kur išsivystymo netolygumai yra labai...
Vardas: Sigita
Darbo pavadinimas: Lietuvos regionų ekonominiai išsivystimo skirtumai
Kategorija: Ekonomika
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 20 [?]
Referato dalykas: Ekonomikos referatas
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 38 kB
Bylos pavadinimas: lietuvos_regionu_ekonominiai.zip
lietuvos_regionu_ekonominiai.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: regionai, regionu pletra,s cg qfjaj konspektai referatas lietuvos regionu ekonominiai issivystimo skirtumai clywt qh rntabk h afqjcnhca zjvill lpcn rgejrqzkwgsig = ii gafirfgmbqcllxtww, referatas lietuvos regionų aprašymas, cgeqfjajobq konspektai referatas lietuvos regionu ekonominiai issivystimo skirtumai t_odt h lute qsbujtmbwusg=afqjcnhca zjvill lpcn rgejrqzkwg, tp search, cc qfjaa konspektai referatas lietuvos regionu ekonominiai issivystimo skirtumai axbvt csmy gph _xwbqusg=afqjcnhca zjvill lpcn rgejrqzkwgsig =wp qiz rkyckoecjqbg.

Paieška


bottom