top


Konspektai.com > Pedagogika > Aplinkų kūrimas individualumo raiškai pradinėje mokykloje
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Aplinkų kūrimas individualumo raiškai pradinėje mokykloje. Kursinis

(Pedagogika. Kursinis, 28 puslapiai, 56kB)
Darbe esantys žodžiai: Santrauka. Įvadas. Individo pažinimas. Pirmasis mokytojas. Emocinės aplinkos kūrimas. Mokytojo ir mokinių tarpusavio santykiai. Vaiko adaptacija pradinėje mokykloje. Daiktinės aplinkos kūrimas. Integruotos klasės. Individualizavimo galimybės. Individualių poreikių tyrimas pradinėje mokykloje. Išvados. Literatūra. Priedai. Santrauka. Pagrindinis šio mano kursinio darbo tikslas ištirti aplinkų kūrimo individualumo raiškai pradinėje mokykloje reikalingumą ir galimybes. Šį kursinį darbą sudaro teorinė ir praktinė dalys. Teorinėje dalyje pateikiau informacijos apie pradinėje mokykloje kuriamas orientacines aplinkas, kuriomis remiantis mokytojas stengiasi kurti kiekvienam vaikui individualią. Išskyriau šias orientacines aplinkas: pirmojo mokytojo autoritetas, mokytojo ir mokinių santykiai, psichologinė aplinka, daiktinė aplinka. Argumentavau jų svarbumą pradinėje mokykloje ir kuo šis metas ypatingas jas kurti. Taip pat pateikiau individualizavimo galimybes kiekvienam vaikui, o taip pat užsiminiau ir apie specialiųjų poreikių turinčių vaikų individualizavimo galimybes, besimokančių bendrojo lavinimo mokykloje. Praktinėje dalyje atlikau tyrimą. Jame apklausiau 18 Molėtų pradinės mokyklos mokinių, pateikdama po klausimą, kuris išprovokavo atsakymus apie padėtį, esančią mokyklose. Ir leido man pagrįsti, kad kiekvienas vaikas yra individualus, kad visi vaikai turi skirtingus poreikius ir kiekvienam reikia skirtingos aplinkos. Įvadas. Aktualumas. Aplinkų kūrimas individualumo raiškai pradinėje mokykloje yra pagalba mokiniui mokiniui tiksliau ugdytis savo individualius gebėjimus, jaustis saugiam mokykloje, įgyti daugiau pasitikėjimo savimi ir kitais. Juk pradinio ugdymo pagrindinė nuostata visa apimantis asmens ugdymas, o čia labai svrbią dalį užima individualios aplinkos kūrimas kiekvienam mokiniui. Aplinkų kūrimo individualumo raiškai pradinėje mokykloje esmė suteikti galimybę kiekvienam mokiniui mokytis pagal savo individualius gebėjimus ir puoselėti individualius...
Vardas: Monika
Darbo pavadinimas: Aplinkų kūrimas individualumo raiškai pradinėje mokykloje
Kategorija: Pedagogika
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 28 [?]
Kursinio dalykas: Pedagogikos kursinis
Parsisiųsta: 4 kartus.
Archyvo dydis: 56 kB
Bylos pavadinimas: aplinku_kurimas.zip
aplinku_kurimas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: autoritetas, kūrimas, vaiku adaptacija, mokymosi aplinku kurimas pradineje mokykloje, mano, ugdymo aplinka, saugi aplinka pradineje mokykloje, cccqfjaa konspektai referatas aplinku kurimas individualumo raiskai pradineje mokykloje jsjbt deb lb qxjrrxr afqjcngx q odif njbegkatypzzke_ wsig =xekostezeyhdahhxfloxaw, adaptacija.

Paieška


bottom