top


Konspektai.com > Vadyba > Reklamos referatas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Reklamos referatas. Referatas

(Vadyba. Referatas, 9 puslapiai, 14kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Reklamos samprata. Reklamos reikšmė. Reklamos funkcijos. Reklamos tikslai. Televizijos reklama. Radio reklama. Išvados. Literatūra. Įvadas. Kiekvienas iš mūsų žino kas yra reklama. Jos neišgirsti ar nepastebėti tiesiog neįmanoma. Ji kasdien mus pasiekia namuose, skaitant laikraščius ar žiūrint televizorių, automobilyje, gatvėje, kino teatre, baruose ir kitose įstaigose. Reklama tampa ir viena veiksmingiausių konkurencijos priemonių su kitomis prekybos įmonėmis, paslaugas teikiančiomis firmomis, kurios siekia tokių pat tikslų. Darbo objektas Televizijos ir radio reklamos reikšmė. Darbo tikslas Išnagrinėti reklamos amprata, apžvelgti televizijos ir radio reklamos reikšmę. Uždaviniai. Aprašyti reklamos sampratą. Susipažinti su televizijos reklama. Susipažinti su radio reklama. Tyrimo metodai - mokslinės literatūros analizė, palyginimas ir apibendrinimas. Reklamos samprata. Reklama visų pirma yra informacija apie prekes, paslaugas, jų ypatybes, apie firmas, kurios tas prekes ar paslaugas gamina ir siūlo vartotojams. Reklamą geriausiai apibūdina tokie jos bruožai - reklama yra mokama. Reklamos užsakovas turi sumokėti reklamos agentūrai, reklamos gamintojui ar reklamos skleidėjui. Reklamos užsakovas yra žinomas. Reklamos užsakovas save dažniausiai įvardija, prisistato, arba iš pačios reklaminės žinutės teksto ar vaizdo būna aišku, kas tos reklamos užsakovas. Užsakovas pats siekia, kad jis būtų atpažintas. Neslepiama nei kas reklamuoja, nei ką reklamuoja. Tai sako reklamos tekstas, antraštė ar nuoroda, kur kreiptis. Be šių dalykų reklama neturi prasmės. Reklama stengiamasi įtikinti pirkėją. Bet kuri reklama stengiasi patraukti pirkėją, įtikinti jį nusipirkti prekę ar paslaugą, stengiamasi paveikti pirkėją. Reklama nėra skiriama vienam žmogui (individui). Stengiamasi, kad reklaminė žinutė pasiektų kuo daugiau žmonių, kad pasiektų kuo didesnę tikslinę auditoriją, kuri išsidėsčiusi kompaktiškai tam tikroje teritorijoje arba pasiskirsčiusi po visą...
Vardas: Valdas
Darbo pavadinimas: Reklamos referatas
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 9 [?]
Referato dalykas: Vadybos referatas
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 14 kB
Bylos pavadinimas: reklamos_referatas.zip
reklamos_referatas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: reklamos bruozai, prekes analize, namu reiksme zmogui, reklamos tekstai referatas, reklamos referatas, tiksline, referatas reklama, reklamos priemonių analizė, reklamos analize.

Paieška


bottom