top


Konspektai.com > Vadyba > Verslininkas – varomoji verslo jėga
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Verslininkas – varomoji verslo jėga. Referatas

(Vadyba. Referatas, 10 puslapių, 15kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Verslo samprata, tikslai ir funkcijos. Verslininkas. Valdymas. Vadovavimas. Lyderiavimo apibrėžimas. Kaip tampama lyderiu. Pagrindiniai skirtumai tarp lyderiavimo ir vadovavimo. Išvados. Literatūra. Įvadas. Šiuolaikiniai tyrimai rodo, kad sėkmę pasiekti nėra jau taip sunku, kaip tvirtina viskuo nepatenkinti žmonės. Gebėjimą džiaugtis gyvenimu galima išsiugdyti. Tai vienas svarbiausių atradimų žengiant į naująjį tūkstantmetį. Tikslo siekiantys žmonės yra energingesni, geriau dirba, lengviau bendrauja. Kad verslininkui sektųsi, neužtenka daug žinoti. Reikia savo žinias gyvenime kiekvienoje situacijoje mokėti pritaikyti. Neužtenka tik šypsotis, reikia mokėti valdyti savo asmenines savybes, jas tobulinti ir siekti kuo aukštesnių rezultatų. Reikia sugebėti visa tai paversti gyvenimo būdu. O tai ir yra sudėtingiausia. Verslininkas yra pats atsakingas už savo verslo sekmę. Tobulas verslas yra tas kuris sukuria ilgalaikį turtą, produktą; kuris naudoja atsinaujinančius išteklius bei suteikia visuomeninę naudą tuo pačiu nekenkdamas aplinkai. Tobulas verslininkas yra tas kuris po savęs palieka vertybes kuriomis galėtų vadovautis ateinančios ir ateinančios kartos. Verslo samprata, tikslai ir funkcijos. Versle pasirodo įgimtas žmogaus noras pasireikšti, save įtvirtinti. Siekdamas sau naudos, verslo žmogus veikia ir visuomenės labui. Vakarų šalių verslo istorijoje yra daug pavyzdžių, kai pagrindinis motyvas organizuoti verslą buvo materialinis ir moralinis nepasitenkinimas savo padėtimi. Tai privertė dalį žmonių galvoti ir veikti, ieškoti naujų gamybos būdų ir sprendimų. Tačiau, tik xx a. Viduryje susiklostė šiuolaikinio verslininko novatoriaus samprata, t.y. Išryškinamas novatoriškumas ir naujovės kaip svarbus verslininkystės požymis. Šiam požiūriui įgyvendinti reikia ne tik kūrybiškai mąstyti, bet ir suprasti jėgų, veikiančių susiklosčiusioje aplinkoje, išdėstymą. Šiuolaikinėje ekonomikos literatūroje verslo sąvoka apibrėžiama...
Vardas: Valdas
Darbo pavadinimas: Verslininkas – varomoji verslo jėga
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 10 [?]
Referato dalykas: Vadybos referatas
Parsisiųsta: 19 kartų.
Archyvo dydis: 15 kB
Bylos pavadinimas: verslininkas_varomoji_verslo.zip
verslininkas_varomoji_verslo.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: vadovavimo sekme, verslo sąvoka, referatas verslininkas ir jo savybes, verslininkas varomoji verslo j ga, verslininkas referatai, verslo aplinka savoka, Verslininkas – varomoji verslo jėga, verslininkas varomoji verslo jega, savoka verslas, verslininkas – varomoji verslo jėga,s cgqqfjagobq konspektai referatas verslininkas varomoji verslo jega cs gndhotqbikyhjdausg=afqjcnfkh fekb hxze xw qhpmr qsig =pu kldhp trs el wtdg, verslininko funkcijos,s cdmqfjac konspektai referatas verslininkas varomoji verslo jega uaapt njyobopsgrn kusg=afqjcnfkh fekb hxze xw qhpmr qsig =gteetwyt_mc idzbbx fng, verslas varomoji ekonomikos jega, tp search.

Paieška


bottom