top


Konspektai.com > Teisė > Sąžinės laisvė ir žmogaus dvasinės teisės
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Sąžinės laisvė ir žmogaus dvasinės teisės. Konspektas

(Teisė. Konspektas, 3 puslapiai, 15kB)
Darbe esantys žodžiai: Asmens veiksmų moralinės determinacijos prigimtis ir moralinių teisių idėja. 2. Sąžinės laisvė – kaip žmogaus alfa ir omega. 3. Žodžio (savarankiškos) ir tikėjimo teisių filosofiniai aspektai. 1. Dicey. “Konstitucinės teisės studijų įvadas”. Teisė į žodžio laisvę. Mūsų dabartinis įstatymas leidžia kiekvienam sakyti, rašyti ar spausdinti tai, kad kas kam patinka; bet jeigu kas netinkamai pasinaudoja šia laisve, turi būti nubaustas. Todėl kiekvienas žmogus gali sakyti ar rašyti tai, ką jis nori, prisimindamas riziką, o taip gali atsitikti, būti griežtai nubaustas, jeigu jis paskelbs pareiškimą (žodžiu raštu ar spausdintu tekstu), kurio skelbti teisiškai nėra įgaliotas. Anglijos teisė pagal joje teoriškai egzistuojančias taisykles neskiria ypatingo dėmesio kalbos ar rašymo laisvei, o iš tikrųjų teikia reikšmę teiginių, kuriuos asmuo turi teisę išsakyti, pobūdžiui. Ji apskritai nepripažįsta jokios privilegijos spaudai.
Vardas: Tomas
Darbo pavadinimas: Sąžinės laisvė ir žmogaus dvasinės teisės
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 3 [?]
Konspekto dalykas: Teisės konspektas
Parsisiųsta: 3 kartus.
Archyvo dydis: 15 kB
Bylos pavadinimas: sazines_laisve_zmogaus_dvasines_teises.zip
sazines_laisve_zmogaus_dvasines_teises.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: sažinė, studiju ivadas, zmogaus dvasine laisve, sĄŽinĖ, sąžinės laisvė žmogaus dvasinės teisės, SĄŽINĖ, tp search, sažine, Sąžinės laisvė ir žmogaus dvasinės teisės, sąžinės laisvė tai, zodzio ir sazines laisve, SAZINE, sazines laisve kas tai, zmogaus sazine, sazines laisve aks tai, žmogaus prigimtis, sąžinės laisvė, teise i sazines laisve, sąžinė, sazines laisve lietuvoje, Sazine, dvasine laisve, sazine.

Paieška


bottom