top


Konspektai.com > Kita > Cheminių medžiagų ir produktų pramonė
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Cheminių medžiagų ir produktų pramonė. Referatas

(Kita. Referatas, 9 puslapiai, 58kB)
Darbe esantys žodžiai: Chemijos pramonės skirstymas. Istorija. Lietuvos ir kitų ES šalių chemijos pramonės palyginimas. Ab achema. Plastikinių gaminių gamyba. Uab putokšnis. Naftos perdirbimas. Mažeikių nafta. Chemijos pramonės skirstymas. Naftos perdirbimas. Įvairūs naftos ir anglies produktai. Guminiai dirbiniai. Plastikiniai dirbiniai. Pramoninė chemija (pagrindinių cheminių medžiagų ir produktų - etileno, anilino, chloro ir pan., sieros, azoto ir fosforo rūgščių, amoniako, kaustinės ir kalcinuotos sodos, mineralinių) trąšų, augalų apsaugos priemonių, sintetinio 'kaučiuko, sintetinio ir dirbtinio pluoštų gamyba,. Kiti chemikalai (dažai ir lakai, skalbimo, valymo ir kūno higienos priemonės, sprogstamosios medžiagos, fotochemija ir pan. ). Istorija. Šiuolaikinės chemijos pramonės pradininkė Vokietija (XVIII. Vėliau Prancūzijoje gaminama soda. Xa. Europiečiai gamino vaistus, mineralines trąšas. Xix a. Viduryje Anglijoje sukurtas pirmasis aptetinis produktas sintetiniai dažai - moveinas. Xx a. Galima vadinti polimerų chemijos perdirbimo ir vartojimo amžiumi. Šiuolaikinė šalies chemijos pramonė buvo suformuota po II pasaulinio karo, kai buvo pastatytos dvi didelės mineralinių trąšų gamyklos (Jonavoje ir Kėdainiuose). Lietuvos ir kitų ES šalių chemijos pramonės palyginimas. Lietuvos ir likusių ES šalių chemijos pramonės produkcijos struktūra kardinaliai skiriasi. ES yra išvystytos visos svarbiausios pasaulyje chemijos pramonės sritys, tuo tarpu Lietuvoje vyrauja kelios stambios įmonės ir koncentruojamasi tik į kelias chemijos pramonės sritis. Lietuvos chemijos pramonėje dominuoja trąšų gamintojai. Trys pagrindiniai gamintojai - AB Achema", AB Lifosa" ir UAB Arvi" parduoda apie 75 proc. Visos sektoriaus produkcijos. Ab achema. AB Achema didžiausia azoto trąšų ir kitų pramoninių chemijos produktų gamintoja šalyje bei didžiausia tokio pobūdžio gamykla Baltijos šalyse. AB Achema gaminama produkcija gali būti skirstoma į kelias pagrindines kategorijas. Trąšos. Neorganiniai chemijos...
Vardas: Milda
Darbo pavadinimas: Cheminių medžiagų ir produktų pramonė
Kategorija: Kita
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 9 [?]
Referato dalykas: Kitos referatas
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 58 kB
Bylos pavadinimas: cheminu_medziagu_ir_produktu_pramone.zip
cheminu_medziagu_ir_produktu_pramone.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: imones produktas, plastikinių gaminių gamyba, pramones struktura, naftos perdirbimas, trasos, chemijos naftos pramones, chemijos naftos pramone, naftos pramonė, chemijos ir naftos pramones, putoksnis, vaistu chemija, dažai moveinas, naftos chemijos pramonė, chemijos produktu pramone, naftos, perdirbimo nafta, achema referatas, šiuolaikinė chemijos pramonė, plastikiniai dirbiniai, lietuvos chemijos pramonės istorija, lietuvos pramone, trąšos, uab imones struktura, Plastikinių gaminių gamyba, chemijos pramonė istorija,s cg qfjajoao konspektai referatas cheminiu medziagu ir produktu pramone rgwkt dyqsooqnpdajusg=afqjcnfwcbgcspcuam_lfrenqxmn hpgwsig =tyuqoo meopmnx iagopg, lakai, mineralinių trąšų istorija, lietuvos pramonės skirstymas, siuolaikine chemijos pramone, tp search, chemijos pramonės skirstymas.

Paieška


bottom