top


Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Santrumpa. Konspektas

(Biologija. Konspektas, 3 puslapiai, 12kB)
Darbe esantys žodžiai: Karalystės ir jų ypatybės. Bakterijos; virusai; sandara; palitimas; apsauga. Grybų sandara; reikšmė gamtoje. Dumblių sandara; dauginimasis. Samanų ir paparčių dauginimasis; vystimasis. Vienskilčių ir dviskilčių požymiai. Dviskilčiai augalai. Kirmėlių klasių požymiai. Kirmelės. Plokščiosios. Apvaliosios. Žieduotosios. Kirmėlių reikšmė gamtoje ir žmogaus gyvenyme. Nariuotakojų tipo klasės; kūno sandara; skirtumai. Nriuotakojai. Vėžiagyviai. Voragyviai. Vabzdžiai. Vabzdžių vystimasis. Žuvų vystimasis ir prisitaikymas gyventi vandenyje. Varliagyvių vystimasis ir prisitaikymas. Roplių ypatybės. Paukščių prisitaikymas skristi; reikšmė. Žinduoliai. Mitybos ryšiai ekosistemoje; ryšiai tarp rūšių. Org. Ir negyvoji aplinka. Žmogaus poveikis gamtai. Biologija. Augalų karalystė: Visi augalai daugialąsčiai org. Dauguma jų turi org. (šaknis, lapus ir kt. ) ir audinius (laidžiuosius, ramstinius ir kt. ). Augaluose yra chlorofilo, todėl org. Jung. Jie pasigamina patys. Augalai yra nejudrūs. Protisų karalystė: Šiai karalystei priklauso pirmuonys ir dumbliai. Tai branduolius turintys org. Vieni pirmuonys minta gatavais org. Jung., kiti jų pasigamina patys, nes turi chlorofilo. Dalis pirmuonių turi org., kurių dėka yra judrūs. Dumblių yra vienaląsčių ir daugialąsčių. Tačiau daugialąsčiai neturi sudėtingos sandaros audinių bei organų. Vienaląsčiai dumbliai gali judėti žiuželių pagalba. Dumbliai, kaip ir augalai, turi chlorofilo, todėl patys gamina org. Jung. Monerų karalystė: Jai priklauso bakterijos. Tai vienaląsčiai org., kurių ląstelės neturi branduolio. Dauguma bakterijų minta gatavais org. Jung., tačiau yra ir vykdančių fotosintezę. Dalis bakterijų turi org., kurių dėka gali judėti. Grybų karalystė: Dauguma grybų daugialąsčiai org., tačiau gerai išsivysčiusių audinių neturi. Minta iš aplinkos siurbdami gatavus org. Jung. Nejudrūs. Gyvūnų karalystė: Gyvūnai daugialąsčiai org. Daugumos gyvūnų org. Sudaro sudėtingos sandaros audiniai, org. Ir org. Sistemos. Gyvūnai minta gatavais...
Vardas: grt
Darbo pavadinimas: Santrumpa
Kategorija: Biologija
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 3 [?]
Konspekto dalykas: Biologijos konspektas
Parsisiųsta: 2 kartus.
Archyvo dydis: 12 kB
Bylos pavadinimas: santrupa.zip
santrupa.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: audiniu auginimas, samanu dauginimasis, veziagyviai, augalu karalyste, dumbliu reiksme, Dumbliu ir augalu skirtumai, augalu dauginimasis, kirmelių reikšmė gamtai, moneru ir protistu panasumai, augalas nevygdantis fotosintezes, vienalastis sakniakoji pirmuonis, moneru karalyste, paparcio daugimasi lastele, dumbliu ir pirmuoniu skirtumai, sernienoje esantis pirmuonis, pirmuonys augalai ir grybai ju reiksme biologija, pirmuonys augalai ir grybai biologija, plokščiosios kirmelės, pirmuoniu ir dumbliu panasumai ir skirtumai, grybu pirmuoniu skirtumai, moneru ir protistu panašumai, grybu karalystes reiksme gamtoje, santrumpa santrupa, dumbliu sandara, biologija karalystes, karalystes biologija, kirmelių dauginimasis, dumbliu ir augalu panasumai ir skirtumai, kirmeliu reiksme gamtoje, nariuotakojų reikšmė gamtai, monerų karalystė, kirmėlių reikšmė gamtoje žmogaus gyvenyme, samanų reikšmė gamtai, monerų ląstelės sandara.

Paieška


bottom