top


Konspektai.com > Ekonomika > Pagrindiniai makroekonomiką įtakojantys rodikliai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Pagrindiniai makroekonomiką įtakojantys rodikliai. Referatas

(Ekonomika. Referatas, 9 puslapiai, 15kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Pagrindiniai ekonomikos sektoriai. Pagrindiniai makroekonomikos rodikliai. Nedarbas ir infliacija. Ekonomikos augimas. Išvados. Literatūra. Įvadas. Ekonomika - mokslas apie žmonių santykius gamybos sferoje, kuriuos veikia daug veiksnių. Šis mokslas atsiranda ten, kur vyksta produktų gamyba, pirkimas, pardavimas ir vartojimas. Temos aktualumas šiuo metu valstybių ekonomikoje vyksta įvairūs pokyčiai. Daug veiksnių įtakoja ekonomiką. Ekonomikos kryptis, tyrianti ekonominius reiškinius ir žvelganti į šalies arba šalių grupės ūkį kaip į vientisą sistemą bei nagrinėjanti bendrąsias ekonominės politikos problemas sudaro makroekonomikos objektą. Makroekonomika yra nacionalinės (ar pasaulio) ekonomikos struktūros ir dinamikos bei politikos, kurią vyriausybės naudoja, kad mėginti įtakoti šią ekonominę dinamiką, stadiją. Kadangi makroekonomika nagrinėja ekonomiką kaip visumą, makroekonomistai neišskiria atskirų prekių, firmų ar rinkos, ir nagrinėja nacionalinius rodiklius, tokius kaip visuminis vartojimas. Atskirų ekonominių kintamųjų sudėjimo procesas kad gauti bendruosius ekonomikos rodiklius, vadinamas agregavimu. Makroekonomika aiškinasi klausimus, kurie parodo bendrajį vaizdą. Darbo tikslas suteikti žinių apie pagrindinius makroekonomiką įtakojančius rodiklius. Darbui pasitelkami lietuvių autorių (V. Lukoševičius ir p. Stankevičius, 2002, K. Jaskelevičius, 2008, J. Čičinskas ir n. Klebanskaja, darbai, kuriuose makroekonomikai teikiama daug dėmesio. Pagrindiniai ekonomikos sektoriai. Yra penki pagrindiniai ekonomikos sektoriai: namų ūkiai, įmonės, finansinis sektorius, vyriausybė ir užsienis. Namų ūkiai tiekia žemę, darbą ir kapitalą įvairioms gamintojų rinkoms ir sukuria paklausą prekėms ir paslaugoms gaminių rinkoje. Jie sprendžia, kiek išleisti vartojimui ir kiek sutaupyti, bei kiek investuoti į finansų rinkas. Įmonės naudoja gamybos faktorius, tokius kaip žemę, darbą ir kapitalą, ir kuria rinkai prekes ir...
Vardas: Karina
Darbo pavadinimas: Pagrindiniai makroekonomiką įtakojantys rodikliai
Kategorija: Ekonomika
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 9 [?]
Referato dalykas: Ekonomikos referatas
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 15 kB
Bylos pavadinimas: pagrindiniai_makroekonomika.zip
pagrindiniai_makroekonomika.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: ekonomikos augimas, makroekonomika referatas, ekonomika įtakojantys rodikliai, pagrindiniai ekonomikos rodikliai, pagrindiniai makro rodikliai, rodikliai itakojantys, pagrindiniai makroekonomikos rodikliai, makroekonomika.

Paieška


bottom