top


Konspektai.com > Psichologija > Bendravimo būdai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Bendravimo būdai. Referatas

(Psichologija. Referatas, 27 puslapiai, 37kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Bendravimo būdai. Kalbėjimas. Klausymas. Bendravimas grupėse. Bendravimo menas. Išvados. Literatūros sąrašas. Bendravimas - tai prasminga sąveika tarp dviejų ar daugiau žmonių. Bendravimo prigimtis įžvelgiama žmogaus saviraiškoje, jo sugebėjime perduoti kitiems žmonėms tai, ką galvojame, jaučiame, kokiais matome save ir mus supančią aplinką. Bendraudami žmonės ne tik sąveikauja, bet ir pažįsta vienas kitą. Asmuo, bendraujantis su kitu, siekdamas geriau suprasti pašnekovą ir svarstomą problemą, pats atsiveria, net ir rizikuodamas. Tik esant tokiam atsivėrimui, bendravimas turi prasmę. Bendraujant gerai būtų prisiminti tris principus. Pirmiausia - empatija - gebėjimas įsijausti į kito vidinį pasaulį, “pagyventi” jo emocijomis, pažvelgti jo akimis į aplinką ir į save. Reikia prisiminti, kad svarbiausia empatijoje - kito supratimas, jį gerbiant noras jam pagelbėti.
Vardas: Gabriele
Darbo pavadinimas: Bendravimo būdai
Kategorija: Psichologija
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 27 [?]
Referato dalykas: Psichologijos referatas
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 37 kB
Bylos pavadinimas: bendravimo_budai.zip
bendravimo_budai.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: žmonių grupė, zmogaus problema, ese bendravimas, gyventi, bendravimas tai prasminga sąveika tarp dviejų ar daugiau žmonių bendravimo prigimtis įžvelgiama žmogaus saviraiškoje jo sugebėjime perduoti kitiems žmonėms tai ką galvojame jaučiame kokiais matome save ir mus supančią aplinką bendraudami žmonės ne tik sąveikauja bet ir pažįsta vienas kitą, grupe, žmogaus prigimtis, referatas bendravimo budai, bendravimo būdai psichologija, bendravimo budai imoneje, žmonių bendravimas.

Paieška


bottom