top


Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Teise 6. Konspektas

(Teisė. Konspektas, 20 puslapių, 52kB)
Darbe esantys žodžiai: Teisės normos,teisės sistema, vieša ir privati teisė, teisės realizavimas,teisės forma (šaltinis), rūšys, norminis teisės aktas,teisinė atsakomybė, jos rūšys, teisinės atsakomybės rūšys, nusikaltimai ir baudžiamoji atsakomybė, administraciniai teisės pažeidimai ir administracinė atsakomybė, civilinės teisės pažeidimai ir civilinė atsakomybė, konstitucinės teisės objektas, konstitucinės asmens pareigos, respublikos prezidentas ir vyriausybė, vyriausybės sudarymas, vyriausybės kompetencija, konstitucinis teismas, civilinės teisės samprata, baudžiamoji teisė kaip teisės šaka, norminių teisės aktų įsigaliojimas,direktyvos ir t,t, teisiniai santykiai, jų rūšys, valdžių padalijimo principai, esmė, seimo samprata, įgaliojimai, susiję su įstatymų leidyba, es pirminė ir antrinė teisė, es pagrindinės institucijos.
Vardas: tomas
Darbo pavadinimas: Teise 6
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 20 [?]
Konspekto dalykas: Teisės konspektas
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 52 kB
Bylos pavadinimas: teise_6.zip
teise_6.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: administracinė teisės pažeidimai, civilines atsakomybes rusys, cache fy aopngahej konspektai referatas teise psl_ teisės aktų bei norminių dokumentų taikymas vežimo procese, teisės pažeidimai, konstitucinės asmens pareigos, teises norminis aktas, teisės realizavimas, teises aktu rusys, teisines atsakomybes rusys, civilinė atsakomybė, civilinė teisinė atsakomybe, civilinė atsakomybe.

Paieška


bottom