top


Konspektai.com > Mechanika > Rotoriniai varikliai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Rotoriniai varikliai. Referatas

(Mechanika. Referatas, 9 puslapiai, 109kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Veikimo principas. Rotorinio variklio dalys. Varantysis velenas (Output Shaft). Kaip dalys sujungtos. Galios sukūrimas. Nuotraukos. Išvados. Literatūra. Santrauka. Įvadas. Rotorinis variklis, tai vidaus degimo variklis, visai kaip ir variklis jūsų automobilyje, tik jis veikia kitaip, nei įprastinis su stumokliais. Mazda buvo pionierius automobilių su rotoriniais varikliais gamyboje. Modelis RX-7, kuris pardavime pasirodė 1978 metais, buvo turbūt sėkmingiausias automobilis su rotoriniu varikliu. Rotoriniai varikliai plačiai buvo taikomi sunkvežimiuose, autobusuose pradedant nuo 1967 Cosmo Sport. Paskutinė RX-7 Jungtinėse Amerikos Valstijose buvo parduota 1995 metais. Automobiliai su rotoriniais varikliais kaip planuojama, rinkoje vėl pasirodė 2003 metais. Veikimo principas. Šioje nuotraukoje (žiūreti Nr) gerai matomas rotorius. Šis variklis yra iš automobilio Mazda RX–7, visos šios dalys pakeičia tokias tradicinio variklio detales kaip stūmokliai, švaistikliai, cilindrai, vožtuvai, ir paskirstymo velenėlis. Paprastame variklyje, toje pačioje kameroje (cilindre), iš eilės vyksta keturi procesai -įsiurbimas, suspaudimas, degimas ir išmetimas. Rotorinis variklis taippat atlieka šiuos keturis darbus, bet kiekvienas jų vyksta tik tam tikroje kameros vietoje. Tai tarsi turėti atskirą cilindrą kiekvienam darbui, su stūmokliu judančiu per visus tuos keturis cilindrus. Kaip ir stūmoklinis variklis, rotorinis naudoja slėgį, sukurtą oro ir kuro mišinio degimo metu. Stūmokliniame variklyje spaudimas cilindre verčia stūmoklį judėti aukštyn ir žemyn, per švaistiklį, alkūninį veleną šis stūmoklių judėjimas varo automobilį. Rotoriniame variklyje, slėgis veikia sandarioje erdveje tarp trikampio rotoriaus ir vidinės kameros sienelių, visai kaip stūmokliniame variklyje tarp stūmoklio ir cilindro sienelių. Rotorius keliauja variklio kameroje tam tikru menamu takeliu taip, kad trys rotoriaus viršūnės visada liečiasi su...
Vardas: jonas
Darbo pavadinimas: Rotoriniai varikliai
Kategorija: Mechanika
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 9 [?]
Referato dalykas: Mechanikos referatas
Parsisiųsta: 12 kartų.
Archyvo dydis: 109 kB
Bylos pavadinimas: rotoriniai_varikliai.zip
rotoriniai_varikliai.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: Rotorinis variklis, automobiliai, rotorinis variklis referatas, rotoriniai varikliai referatas, rotoriniai varikliai, vidaus degimo variklis, rotorinio variklio sukurimas, vidaus degimo varikliai, velenas, automobiliu dalys, voztuvai.

Paieška


bottom