top


Konspektai.com > Sportas > Kūno kultūros didaktika pažintinė praktika
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Kūno kultūros didaktika pažintinė praktika. Referatas

(Sportas. Referatas, 7 puslapiai, 16kB)
Darbe esantys žodžiai: Atsiskaitymo forma. Išanalizuoti ir aprašyti stebėtos mokyklos mokinių kūno kultūros ugdymo (si) vyksmo pobūdį, pagrindinius tikslus bei uždavinius. Apibūdinti, kokių tikslų siekia šiuolaikinė mokyklinė kūno kultūra. Kūno kultūros pamokos uždaviniai. Kūno kultūra svarbi bendrosios asmens ir visuomenės kultūros dalis, glaudžiai susijusi su kitomis jos sritimis, ypač su sveikatos stiprinimu ir sportu. Ji padeda siekti fizinės, psichinės ir dvasinės asmens darnos, stiprina įvairaus amžiaus žmonių sveikatą. Kūno kultūra atveria galimybę patirti išlavinto, stipraus, sveiko organizmo, kūno judesių grožio keliamą džiaugsmą, kuria prielaidas asmens saviraiškai ir savirealizacijai. Apimdama įvairias fizinio aktyvumo raiškos formas, kūno kultūra sudaro sąlygas asmeniui pažinti save ir ugdytis fizinę bei dvasinę ištvermę, reikalingą stresinėse, kritinėse situacijose, individualumą, tikėjimą sėkme siekiant fizinės ir dvasinės sveikatos. Kūno kultūros pamokos sudaro sąlygas ugdytis doro, sąžiningo rungtyniavimo bei varžymosi, savitvardos, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius. Sykiu sergstima, kad pamokos neslopintų asmens individualumo ir jo raiškos, bet sąmoningai stiprinant sveikatą, puoselėjant fizines galias laiduotų galimybę remtis savo prigimtimi ir pasirinkimo teise. Sėkminga šiuolaikinės kūno kultūros sklaida neįmanoma be žinių apie sveiką gyvenseną, žmogaus organizmą ir veiksnius, laiduojančius darnų jo funkcionavimą, taip pat jo veiklą pažeidžiančius veiksnius bei būdus ir priemones, padedančias grŕţinti organizmo darną. Kūno kultūros programa sudaro galimybę suvokti fizinio ugdymo psichologijos pradmenis, tautines kultűros tradicijas, objektyviau įvertinti savo polinkius, poreikius, gabumus ir veiksmingiau juos plėtoti. Skleisdama sveikos gyvensenos principus, mokykla siekia juos įtvirtinti ir šeimos, vietinės bendruomenės gyvenime. Tik dvasiškai stipri ir fiziškai sveika tauta gali išlikti laisva, gyvybinga ir...
Vardas: Aurimas
Darbo pavadinimas: Kūno kultūros didaktika pažintinė praktika
Kategorija: Sportas
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 7 [?]
Referato dalykas: Sporto referatas
Parsisiųsta: 2 kartus.
Archyvo dydis: 16 kB
Bylos pavadinimas: kuno_kulturos_didaktika.zip
kuno_kulturos_didaktika.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: visuomenės sveikata, pamokos, kuno kultura sveika gyvensena, seimos kultura, kritinese, sporto didaktika ir praktika, sveika gyvensena, sveikos gyvensenos didaktika, praktikos ataskaita sporte, pazintine praktika, šiuolaikinė kūno kultūros pamoka, pRAKTIKA, fizinio lavinimo didaktika, pažintinė praktika, kuno kulturos praktika, sveikos gyvensenos, psichologijos ese, kuno kulturos didaktika, kūno kultura praktika, tikslų siekia šiuolaikinė mokyklinė kūno kultūra.

Paieška


bottom