top


Konspektai.com > Informatika > Informacinės sistemos organizacijoje
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Informacinės sistemos organizacijoje. Namų darbas

(Informatika. Namų darbas, 2 puslapiai, 8kB)
Darbe esantys žodžiai: Informacinės sistemos organizacijoje. Uždaviniai. Apibrėžti, kas yra informacinė sistema ir iš ko ji susideda. Paanalizuoti informacinių sistemų įtaką organizacijų veiklai. Išskirti informacinių sistemų tipus. Apžvelgti, kuo moderniosios informacinės sistemos skiriasi nuo tradicinių. Prieš pora dešimtmečių informacinės sistemos sąvoka apėmė faktiškai tik bibliotekines. Informacinę sistemą galima apibrėžti kaip kompleksą komponentų įvairių rūšių duomenims ir informacijai rinkti, išsaugoti, apdoroti, laikyti bei skleisti siekiant tam tikrų organizacijos tikslų ir naudojant kompiuterines technologijas. Taigi informacinės sistemos apima. Žmogaus veikoje generuojamą informaciją. Jos formalizavimą ir struktūrizavimą. Informacijos saugojimą ir apdorojimą duomenų bazėse. Prasminės informacijos atgavimą iš atskirų duomenų bazėse saugomų duomenų ir faktų. Pilna informacinė sistema susideda iš. Žmonių. Programinės įrangos. Duomenų bazių. Organizacijos informacinė sistema yra kartu ir žmonių, darbo įgūdžių, informacijos ir informacijos technologijų veiklos procesų derinys. Su ja dirba žmonės- operatoriai, vartotojai, vadovai. Įdiegta informacinė sistema veikia ir formuoja reikiamą informaciją- rezultatų pranešimus. Šiuo metu IS diegiamos šioms svarbiausioms organizacijos veiklos sritims kompiuterizuoti: strateginiams uždaviniams (IS, teikiančios pranašumą konkurencinėje kovoje, veiklos nuolatinio tobulinimo darbams; veiklos proceso esminei pertvarkai; veiklos partnerystės poreikiams; elektroninei komercijai. Efektyviai šias veiklos sritis tvarkyti galima tik įdiegus atitinkamos paskirties IS. Pirmas ir pagrindinis kokios nors kompanijos poreikis diegti ir naudoti informacinę sistemą– tai išnaudojant įvairius operavimo būdus siekti žymaus pelningumo. Daugelis kompanijų naudoja informacines sistemas verslo operacijų pagerinimui ir efektyvumui pakelti. Informacinė sistema kompanijai gali padėti. Padidinti našumą (sumažinti kaštus, padidinti efektyvumą,. Pagerinti...
Vardas: erika
Darbo pavadinimas: Informacinės sistemos organizacijoje
Kategorija: Informatika
Darbo tipas: Namų darbas
Puslapių skaičius: 2 [?]
Namų darbo dalykas: Informatikos namų darbas
Parsisiųsta: 2 kartus.
Archyvo dydis: 8 kB
Bylos pavadinimas: informacines_sistemos.zip
informacines_sistemos.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

2
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: technologijų įtaka, informacine sistema, duomenų bazė, informacinės sistemos, informaciniu sistemu, informacines sistemos namu darbas, informacinė sistema, informacines sistemos organizacijoje, verslo informacines sistemos, informacija organizacijoje.

Paieška


bottom