top


Konspektai.com > Teisė > Institucijos, dalyvaujančios nuteistųjų resocializacijos procese, ir jų funkcijos
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Institucijos, dalyvaujančios nuteistųjų resocializacijos procese, ir jų funkcijos. Kursinis

(Teisė. Kursinis, 27 puslapiai, 53kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Institucijos - vykdančios resocializaciją. Nuteistųjų resocializacija ir resocializacijos problemos. Pataisos namai. Pataisos namų funkcijos. Pataisos namų vykdomos programos. Pataisos inspekcijos. Pataisos inspekciju funkcijos. Pataisos inspekcijų vykdomos programos nuteistiesiems. Tardymo izoliatoriai. Tardymo izoliatorių funkcijos. Institucijos dalyvaujančios resocializacijos vykdyme. Lietuvos darbo birža. Lietuvos darbo biržos funkcijos. Lietuvos darbo biržose vykdomi projektai nuteistiesiems. Lietuvos Caritas. Lietuvos Carito funkcijos. Projektas Kalinių globa ir reintegracija. Savivaldybės. Savivaldybių funkcijos. Išvados ir siūlymai. Bibliografijos sąrašas. Įvadas. Nuteistų asmenų resocializacija - aktuali pastaruoju metu Lietuvos socialinė problema. Ši problema pirmiausia yra spręstina todėl, kad nuteistųjų skaičius Lietuvoje nemažėja. 2011 metais nuteistų asmenų buvo 7817 (2010 metais 7323). Kasmet dalis nuteistųjų atlikę bausmę sugrįžtą į visuomenę, kurioje jie iš naujo turi įsitvirtinti. Remiantis Kalėjimų departamento prie LR Teisingumo ministerijos statistiniais duomenimis, beveik kas trečias asmuo, grįžęs iš įkalinimo įstaigų, nesugebėjęs prisitaikyti visuomenėje pakartotinai nusikalsta ir vėl grįžta į laisvės atėmimo vietas (www. Kalejimudepartamentas. Lt). Dėl to labai svarbi nuteistųjų ir asmenų, grįžusių iš įkalinimo įstaigų, resocializacija. Kad tinkamai resocializuoti asmenį resocializacijos procesas jau turi prasidėti laisvės atėmimo įstaigose. Tokios institucijos pagrindinis tikslas vykdyti nuteistųjų resocializaciją. O esminė tokių institucijų įkalinimo funkcija individo elgesio trasformacija (Žemataitytė I., 2004). Tačiau vien resocializacija vykdoma laisvės atėmimo įstaigose nepadės buvusiems nuteistiesiems normaliai integruotis į visuomenę. Ji turi tęstis ir nuteistiesiems išėję į laisvę, šią funkciją atlieka institucijos, dalyvaujančios nuteistųjų resocializacijos...
Vardas: jelena
Darbo pavadinimas: Institucijos, dalyvaujančios nuteistųjų resocializacijos procese, ir jų funkcijos
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 27 [?]
Kursinio dalykas: Teisės kursinis
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 53 kB
Bylos pavadinimas: institucijos_dalyvaujancios.zip
institucijos_dalyvaujancios.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: kalejimu departamentas, kaliniu resocializacija, remiantis kalėjimų departamento prie lr teisingumo ministerijos statistiniais duomenimis beveik kas trečias asmuo grįžęs iš įkalinimo įstaigų nesugebėjęs prisitaikyti visuomenėje pakartotinai nusikalsta ir vėl grįžta į laisvės atėmimo vietas, institucijos dalyvaujančios nuteistųjų resocializacijos procese ir jų funkcijos, resocializacijos procesas, resocialzacijos problemos, nuteistųjų resocializacijos programos pataisos namuose, nuteistuju resocializacijos programos, nuteistuju resocializacija, alyva, individo socializacija, nuteistųjų resocializacija.

Paieška


bottom