top


Konspektai.com > Psichologija > Asmens elgesio televizijos diskusijų laidoje analizė
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Asmens elgesio televizijos diskusijų laidoje analizė. Namų darbas

(Psichologija. Namų darbas, 2 puslapiai, 13kB)
Darbe esantys žodžiai: Asmens elgesio televizijos diskusijų laidoje analizės. Protokolas. Komunikacijos priemonės ir elgesys. Vertinimas. Komentaras. Šaltas veidas, tačiau pašnekovus stebi tvirtu žvilgsniu, demonstruodamas pranašumą prieš juos. Ryškūs gestai, nuolat bagsnoja į pašnekova pirštu, taip demonstruodamas, jog yra visšesnis ir galingesnis už jį, kalbėdamas plačiai dėsto rankomis- tuo rodo pasitikėjimą savimi. Koja ant kojos, kojų padėtis tiesiai prieš save. Pakelta galva, viršutinė kūno dalis pasvirusi atgal- aptariamasis perdėtai pasitiki svaimi, nepriima kitų nuomones, aukština save, demonstruoja pranašumą. Išlaiko kontaktą su pašnekovu, atviras, tvirtas žvilgsnis tai pasitikėjimo, savęs demonstravimo ženklas, tačiau kuomet kalba kiti dažnai nekreipia dėmesio, skaito savo užrašus, žaidžia su akiniais ar šaliku, taip parodydamas, jog mano esąs viršesnis už kitus, nesidomi ir negerbia kitų nuomonės. Balsas nėra stiprus, tačiau tai parodo, kad šis žmogus jaučiasi esantis aukščiau už kitus. Aiški kalbėtojo intonacija, intonuoja vietoj ir laiku, pabrėžia sakinio esmę. Kalba neaiškiai, atsako netiksliai. Viena buvo paklausta, tačiau komentuoja taip, kad apgintų savo poziciją. Įsitraukia į diskusiją labai aktyviai. Nepriima kritikos, iš kitokios nuomonės net pašaipiai kikena, kitiems išsakant kritiką kelia balsą apginti savo nuomonei. Stebima laida Kodėl transliavimo data 2012-02-27,. Diskusijoje dalyvavo 10 žmoniu. Aktyviausiai pasireiškė. Verslininkas, einantis į politiką (apytiksliai 50metų), daininkė (23 metai), Lietuvos Nepriklausomybės akto signataras (apytiksliai 60 metų). Laidos tema Laisvė ar pinigai?, diskusijos turinyje labiausiai aptarta, kas žmonėm svarbiau, laisva šalis ar materialinė gerovė, kodėl verslininkai eina į politiką, ką jie gali padaryti kitaip nei esantys politikai. Mano stebimasis verslininkas Vladimiras Romanovas, jam susikalbėti su oponentais nepavyko. Šis žmogus...
Vardas: Raimoda
Darbo pavadinimas: Asmens elgesio televizijos diskusijų laidoje analizė
Kategorija: Psichologija
Darbo tipas: Namų darbas
Puslapių skaičius: 2 [?]
Namų darbo dalykas: Psichologijos namų darbas
Parsisiųsta: 5 kartus.
Archyvo dydis: 13 kB
Bylos pavadinimas: stebima_laida.zip
stebima_laida.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: psichologija laidos analize, saves analize, televizijos diskusiju laidos analize, televizijos diskusijų laidos stebėjimas ir analizė, asmens elgesio televizijos diskusijų laidoje analizės protokolas, asmens elgesio televizijos diskusijų laidoje analizė, asmens elgesio diskusiju laidoje analize, asmens elgesio analize, asmens elgesio televizijos distusijų laidoje analizės protokolas.

Paieška


bottom