top


Konspektai.com > Medicina > Alzheimerio liga
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Alzheimerio liga. Referatas

(Medicina. Referatas, 21 puslapis, 630kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Šiuo metu pasaulyje Alzheimerio liga jau serga daugiau nei 25 mln. Žmonių. Mokslininkai tvirtina, jog ateityje skaičiai tik augs, nes pasaulyje daugėja vyresnio amžiaus žmonių. Todėl yra svarbu domėtis ir mokytis kaip ją kuo anksčiau atpažinti ir kokių priemonių imtis. Alzheimerio liga tai lėtinė smegenų liga, pažeidžianti tam tikras smegenų dalis, dėl to žmogui tampa sunku atsiminti, ko nors išmokti ar bendrauti. Ilgainiui šia liga sergantys asmenys nebegeba pasirūpinti savimi. Alzheimerio liga gali pakeisti ir žmogaus nuotaiką bei asmenybę. Iš pradžių vyraujantys atminties sutrikimai vargina patį sergantįjį, vėliau, ligai progresuojant, sutrinka elgesys, žmogus pats nebesugeba vertinti savo būklės, galiausiai ligonis tampa didele našta artimiesiems. Darbo uždaviniai. Apžvelgti Alzheimerio ligą. Išsiaiškinti kokios viešo ir privataus gydymosi galimybės Lietuvoje. Aptarti kokios viešų ir privačių paslaugų kainos. Pateikti pagrindinius įstatymus, kurie apibrėžia paslaugų teikimą ir finansavimą. Rašant darbą daugiausiai rėmėmės internete pateiktais straipsniais apie Alzheimerio ligą, taip pat norminiais aktais, viešų ir privačių institucijų internetiniais puslapiais, šeimos sveikatos enciklopedija, Algirdo Dembinsko knyga - Psichiatrija, Arūno Germanavičiaus Bendruomenės (socialinės) psichiatrijos pagrindai. Psichikos ligonių reabilitacija bendruomenėje knyga, Danguolė Jankauskienė ir Rimantas Pečiūra Sveikatos politika ir valdymas knyga. E paštu bendravome su Lietuvos Alzheimerio asociacijos prezidente Daiva Andriuliene, kuri padėjo geriau suprasti kaip veikia Alzheimerio gydymo sistema Lietuvoje. Alzheimerio liga. Alzheimerio liga neurodegeneracinė liga, pasižyminti pažintinių funkcijų blogėjimu, kasdienės veiklos pasyvėjimu, elgsenos pokyčiais, neuropsichiatriniais simptomais. Tai labiausiai paplitusi silpnaprotystės forma. Ši liga dažniausia senatvinės silpnaprotystės priežastis. Alzhaimerio liga pavadinta vokiečių gydytojo...
Vardas: Monika
Darbo pavadinimas: Alzheimerio liga
Kategorija: Medicina
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 21 [?]
Referato dalykas: Medicinos referatas
Parsisiųsta: 6 kartus.
Archyvo dydis: 630 kB
Bylos pavadinimas: alheimerio_liga.zip
alheimerio_liga.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: kainos, genu, socialinė reabilitacija, content, kokios, elgesys, socialine politika, asmenys, šeimos lietuvoje, finans rink, referatas apie alshaimeri, referatas apie alzheimeriu sergančius, seimos politika, alzhaimerio liga, referatas apie alzheimerį, referatas alzheimeris, alzheimerio, alzheimeris referatas.

Paieška


bottom