top


Konspektai.com > Vadyba > AB Pieno žvaigždės deserto Smilga marketingo komplekso – 4P analizė
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

AB Pieno žvaigždės deserto Smilga marketingo komplekso – 4P analizė. Namų darbas

(Vadyba. Namų darbas, 19 puslapių, 799kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Įmonės ir prekės charakteristika. Ab pieno žvaigždės varškės deserto smilga marketingo komplekso analizė. Varškės deserto Smilga produkto aprašymas. Varškės deserto Smilga paskirstymas. Varškės deserto Smilga kainodara. Varškės deserto Smilga rėmimas. Išvados. Literatūros sąrašas. Įvadas. Marketingas tai poreikių išsiaiškinimas ir jų tenkinimui reikalingų sprendimų priėmimo bei įgyvendinimo procesas, padedantis siekti žmogaus ir organizacijos tikslų. Marketingas yra suprantamas ir kaip prekių, paslaugų ir idėjų mainų. Atitinkančių individų ir organizacijų tikslus bei poreikius, planavimas ir įgyvendinimas. Viena iš pagrindinių šiuolaikinio marketingo sąvokų yra marketingo kompleksas. Tai visuma tarpusavyje susijusių marketingo kontroliuojamų elementų, kuriuos firma naudoja, siekdama paveikti rinką. Pagrindiniai marketingo elementai yra kompanijos siūlomas produktas (prekė), kainodara, prekių paskirstymas ir rėmimas. Lietuva nuo senų laikų pasižymėjo kaip agrarinis kraštas, greta kitų žemės šakų puoselėjęs gilias pienininkystės tradicijas. Pienininkystė viena svarbiausių Lietuvos žemės ūkio ir maisto pramonės sričių, turinti daug teigiamų savybių, kurios sudaro galimybes vystyti šį sektorių. Tai klimatas, tinkantis pieno gamybai, susiformavusios senos pieno gamybos ir perdirbimo tradicijos, palanki geografinė padėtis, leidžianti lengvai transportuoti produkciją, gyventojai, turintys techninių gabumų (pieno perdirbimo įmonėse dirba apie 9 tūkst. Darbuotojų). Pieno rinkoje egzistuoja daug subjektų, kurie užima santykinai labai menką rinkos dalį ir gamina identiškus produktus, tačiau pieno ūkis ir šiandien išlieka labai svarbus, nes šalies gyventojus aprūpina maisto produktais, perdirbimo pramonę žaliavomis, o pieno gamintojus pajamomis. Lietuvos pieno perdirbimo sektorius yra pasiekęs aukštą koncentracijos lygį. Jame dominuoja trys pagrindinės pieno perdirbimo įmonių grupės: AB Pieno žvaigždės, AB Rokiškio sūris ir AB Žemaitijos...
Vardas: Inga
Darbo pavadinimas: AB Pieno žvaigždės deserto Smilga marketingo komplekso – 4P analizė
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Namų darbas
Puslapių skaičius: 19 [?]
Namų darbo dalykas: Vadybos namų darbas
Parsisiųsta: 34 kartus.
Archyvo dydis: 799 kB
Bylos pavadinimas: marketingo_komplekso_analize.zip
marketingo_komplekso_analize.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: produkto analize, pieno žvaigždės, pieno produktai, ūkio charakteristika, ukio analize, emes ukis, imones marketingo aprasymas, produktu, imones produktas, marketingo paslaugu analize, kainodara marketingas, Varškės deserto Smilga paskirstymas, gamybos analize, prekiu paskirstymas, marketingo elementu analize, imones analize, imones geografine padetis, imones remimas, marketingo imoniu esė, imones aprasymas, lietuvos maisto pramone, imones gamybos procesas, pramonės skirstymas, marketingo komplekso analize, pienininkyste, rokiskio suris imones marketingo analize, organizacijos aprasymas, pieno zvaigzdes planavimas, analize imones planavimas, imones marketingas, prekės, marketingo komplekso elementu analize, prekes analize, smilga varske, lietuvos pramone, imones aprašymas, išvados, zemaitijos pienas gamybos planavimo referatas, maisto rinkos analize, emes rinkos analize.

Paieška


bottom