top


Konspektai.com > Psichologija > Neverbalinė kūno kalba
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Neverbalinė kūno kalba. Referatas

(Psichologija. Referatas, 9 puslapiai, 25kB)
Darbe esantys žodžiai: Titulinis. Darbo autorės. Darbo vadovė. Vilnius, Įvadas. I. Rinkos dalyviai. Emitentai. Akcininkai ir investuotojai. Finansų maklerio įmonės. Vertybinių popierių komisija. Vertybinių popierių birža. II. Vp rinkos veiklos rezultatai. 2009 m. Duomenys apie vertybinių popierių biržą ir fmį. 2010 m. II ketvirčio duomenys apie emitentus. Emitentų skaičiaus kaita. Išvados. Literatūros sąrašas. Kūno kalba sąvoka, apimanti dviejų ir daugiau žmonių bendravimo formą, naudojant ne garsus ar kitas priemones, o kūno judesius. Kūno kalba taip pat yra viena iš efektyvios komunikacijos priemonių, padedančių geriau suprasti pašnekovą. Jie padeda suprasti ir pažinti parodo, ką galvojame apie kitus, kaip jaučiamės konkrečioje situacijoje. Simpatiją ir antipatiją taip galima lengvai atpažinti. Šiame darbe aptarsiu kaip mūsų neverbalinė kalba ir siunčiami signalai gali daug pasakyti apie mūsų savijauta ir mūsų bendravimo lygį. Pasitikėjimą rodo atpalaiduota veido išraiška: verta nuolat pasitikrinti, ar nesuraukti antakiai, nesukąsti žandikauliai ir neįtemptas žvilgsnis. Taip pat tinkama geranoriška veido išraiška ir saikinga šypsena (išraiškinga šypsena rodo pasitikėjimą savimi, bet nebūtinai sukelia pasitikėjimą kitam, pavyzdžiui, įsivaizduokite, kaip retai gali nuoširdžiai šypsotis darbe gydytojai, teisininkai, politikai, valstybės tarnautojai, bankininkai ir kitų solidžių profesijų atstovai). Nors Lietuvos ekonomika smuko, tačiau kai kurie Lietuvos finansinių priemonių rinkos segmentai atspindėjo teigiamas pasaulines tendencijas: pasaulio finansų rinkose nuo 2009 m. Kovo iki metų pabaigos vyko akcijų, aukšto pajmingumo obligacijų ir kitų rizikingų aktyvų kainų atsitiesimas po nesėkmingų 2008-ųjų, kai siautė viena didžiausių pastorojo šimtmečio krizių. 2009...
Vardas: Oksana
Darbo pavadinimas: Neverbalinė kūno kalba
Kategorija: Psichologija
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 9 [?]
Referato dalykas: Psichologijos referatas
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 25 kB
Bylos pavadinimas: neverbaline_kuno_kalba.zip
neverbaline_kuno_kalba.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: buti savimi, ese apie geri, darbo birza, finansu teisi, komunikacijos isvados, neverbaline kalba situacijos analize referatai nemokamai, neverbalinė kalba situacijos analizė, neverbalinė kūno kalba, neverbaline kuno kalba referatas, neverbaline kalba sypsena, neverbalinės kalbos situacijos analizė referatas, kuno kalba referatas, neverbaline kalba situacijos analize, neverbalinė kalbos savoka, psichologijos referatas kuno kalba, finansu esė, neverbalinė komunikacija rašto darbas, neverbalinė kalba, neverbaline kalba referatas nemokamai, titulinis, kuno kalba.

Paieška


bottom