top


Konspektai.com > Vadyba > Reklamos analizė X įmonėje
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Reklamos analizė X įmonėje. Kursinis

(Vadyba. Kursinis, 31 puslapis, 73kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Reklamos istorinės ištakos. Reklamos reikšmė ir tikslai. Reklamos procesas, jo ypatumai. Reklamos davėjas. Reklamos agentūra. Reklamos platinimo priemonės. Vartotojas. Reklamos proceso sudėtinės dalys. Reklamos rūšys, tipai, jų naudojimas. Reklamos efektyvumo nustatymas. Reklama prekybos vietoje. Reklamotos prekės prekybos vietoje analizė. Vartotojų nuomonė apie reklamą. Literatūros sąrašas. Įvadas. Temos aktualumas. Reklama sudaro didelę visuomenės gyvenimo dalį. Reklamą mes matome ir girdime visur, važiuojant automobiliu klausomės radijo, namuose žiūrime televiziją, eidami mieste aplink matome daug įvairiausių reklaminių iškabų, imdami laikraščius iš pašto dėžutės kartais randame reklaminį bukletėlį. Kiekvienas žmogus yra asmenybė ir kiekvienas savaip vertiną reklamą. Todėl yra įdomu žinoti įvairių žmonių reklamos vertinimą, jos poveikį vartotojui ir rinkai. Šiais laikais reklamos industrija labai sparčiais plečiasi ir atsiranda vis naujų reklamos priemonių. Todėl manau, kad ši tema aktuali. Darbo tikslas. Atskleisti reklamos atsiradimo aplinkybes ir priežastis, įvairių reklamos priemonių efektyvumą, susipažinti su reklamos priemonėmis ir jų ypatumais. Išanalizuoti vartotojų požiūrį į reklamą. Darbe badžiau truputi paliesti ir pats paanalizuoti reklamą prekybos vietoje, šia tema neradau jokios mokslinės literatūros. Darbo objektas. Reklama, jos ypatumai istorija ir jos evoliucija. Reklamos efektyvumas ir poveikis visuomenei. Tyrimo metodai ir priemonės. Šiam darbui aš naudojau apklausos ir analizės metodus. Darbui naudojau Šiaulių Maximos parduotuvėje gautus statistinius dokumentus ir anketą, kuri pateikta kaip priedas prie darbo. Teoriniai daliai parašyti naudojausi periodiniais leidiniais ir moksline literatūra. Darbo rezultatai. Atlikęs šį darbą, supratau, kad yra žmonių, kurie dar vis galvoja, kad reklama yra visuomenei nereikalinga. Bet tie patys, kurie mano, kad reklama nereikalinga, taip pat...
Vardas: Tautvydas
Darbo pavadinimas: Reklamos analizė X įmonėje
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 31 [?]
Kursinio dalykas: Vadybos kursinis
Parsisiųsta: 12 kartų.
Archyvo dydis: 73 kB
Bylos pavadinimas: reklamos_analize_x_imoneje.zip
reklamos_analize_x_imoneje.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: analize anketa, parduotuve, automobiliu analize, reklamos analize x imoneje, televizija, darbo metodai priemones, imones vadybos kursinis, reklamos analize referatas, reklamos efektyvumo tyrimas imoneje, mano reklamos analize, reklamos priemoniu analize, reklama referatas, reklamos priemones imoneje, reklama prekybineje imoneje x, reklama įmonėje, reklamos priemonių analizė, reklamos rusys, reklamos analize imoneje x, reklamos analize.

Paieška


bottom