top


Konspektai.com > Vadyba > Kaoru ishikawa
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Kaoru ishikawa. Rašinys

(Vadyba. Rašinys, 6 puslapiai, 154kB)
Darbe esantys žodžiai: Biografija. Esminiai K. Ishikawa teiginiai. Priežasčių pasekmių diagrama. Kokybės būreliai. Kaoru Ishikawa. (1915 1989). Biografija. K. Ishikawa vienas iš pirmųjų kokybės teoretikų pasaulyje. Jis pakeitė požiūrį į kokybės siekimą, sistemiškai pažvelgė į organizaciją kaip į grupę susijusių procesų. Jo nuomone, efektyvus paslaugos / gaminio kokybės siekimas turi tapti organizacijos tikslu. Kaoru Ishikawa geriausiai žinomas kokybės vadybos srityje savo įnašais į Japonijos statistinę kokybės kontrolę. Jo nuopelnai tai žuvies kaulų diagrama (angl. Fishbone diagram) arba Ishikawa diagrama, statistinių kokybinių metodų klasifikacija, kokybės valdymo organizacijos mastu (angl. Company wide quality control) koncepcija, kokybės būreliai (angl. Quality circles arba QC). 1939 metais baigė Tokijo Universiteto Inžinerijos fakultetą. Vėliau, 1947 metais jis tapo šio universiteto asistentu; 1960 metais už mokslinius darbus, straipsnius kokybės valdymo klausimais gavo Amerikos kokybės valdymo asociacijos didįjį apdovanojimą, o 1971 metais apdovanotas už kokybės valdymo ugdymo programą. K. Ishikawa sukūrė priežasčių ir pasekmių tyrimo metodą. Dažnai šis metodas ir vadinamas K. Ishikawos diagramomis. Kai Amerikoje įžymūs specialistai E. Demingas ir J. Juranas 1955 1960 metais dirbo Japonijoje, K. Ishikawa propagavo idėją, kad kokybės vadybos tikslas nėra vien tik produkto kokybė: kokybė būtina ir aptarnaujant produktą pas vartotoją, svarbi vadybos kokybė įmonėje bei žmonių gyvenimo kokybė. Esminiai K. Ishikawa teiginiai. Šio požiūrio rezultatas šie jo suformuluoti teiginiai apie kokybės vadybos dėka gaunamus rezultatus. Kokybė pagerėja, yra pastovi, defektų sumažėja. Produktų patikimumas gerėja. Savikaina mažėja. Auga produkcijos apimtis ir atsiranda galimybė racionaliems išleidimo grafikams sudaryti. Nuostolingo darbo ir perdirbimų sumažėja. Technika stabiliai veikia, ji pagerinta. Išlaidos kontrolei ir bandymams mažėja. Pirkėjų ir pardavėjų sutartys...
Vardas: Renata
Darbo pavadinimas: Kaoru ishikawa
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Rašinys
Puslapių skaičius: 6 [?]
Rašinio dalykas: Vadybos rašinys
Parsisiųsta: 9 kartus.
Archyvo dydis: 154 kB
Bylos pavadinimas: kaoru_ishikawa.zip
kaoru_ishikawa.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: k išikavos zuvies griauciu diagrama, kokybės vadybos siste, priezasties pasekmes modelis žuvies kaulo, zuvies kaulas metodas, ishikawa metodas, fish bone kaulu ishikawa, kaulu ishikawa fishbone, kokybes vadybos, priežasčių ir pasekmių diagrama, žuvies griaučių diagrama ar, „žuvies kaulo“ fish bone filosofija, žuvies griaučių metodas, ka sukure kaoru ishikawa, išikavos diagrama, ishikawa zuvies kaulo diagrama, kaoru ishikawa biografija, fishbone metodas kas sukure, žuvies kaulų angl fishbone metodas, k ishikawa – vienas iš pirmųjų kokybės teoretikų pasaulyje jis pakeitė požiūrį į kokybės sieki¬mą sistemiškai pažvelgė į organizaciją kaip į grupę susijusių, kaoru ishikawa kokybes vadyba, kaoru ishikawa žuvies griaučių diagrama, kaoru ishikawa diagrama, kokybės vadybos, k ishikawa nuopelnai, fishbone priežasčių pasekmių metodas, zuvies kaulu diagrama, zuvies kaulo metodas, zuvies griauciu diagrama, žuvies kaulo metodas, isikava zuvies griauciai.

Paieška


bottom