top


Konspektai.com > Teisė > Baudžiamąją atsakomybę šalinančios aplinkybės
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Baudžiamąją atsakomybę šalinančios aplinkybės. Konspektas

(Teisė. Konspektas, 5 puslapiai, 21kB)
Darbe esantys žodžiai: Uzduotys egzui gali buti: butinoji gintis reikalingumas ir sulaikymas. Veikos pavojingumas. Aktyviai gintis darant kitam asmeniui zala. Butinoji gintis naudotina tik nuo pavojingo kėsinimosi. Pareigunu veiksmus ypatingai teisėtus policijos pareigunu vieksmus. Negalima taip pat naudoti esant izeidinjimui. Muštynės. Būtinoji gintis naudotina tik nuo realaus kėsinimosi. Objektyviai egzistuoja tikrovėje. Aplinkybes leido manyti jog prasideda ar jau prasidejo pawojingas kesinimasis. Ribu perzengimas. Būtinoji gintis naudotina tik nuo akivaizdaus kėsinimosi(pradzia ir pabaiga). Ir ar galima ruoštis būtinajai ginčiai. Neturi būti peržengtos būtinosio ginties ribos. Pirmoji susijusi su situacija, kuriai esant atsiranda būtinasis reikalingumas. Antroje sąlygoje reikalaujama, kad pavojus būtų realus o ne tariamas(nebūtų įsivaizduojamas). Pavojus turi būti akivaizdus. Ketvirtoji sąlyga reikalauja kad kilusį pavojų būtų galima pašalinti darant žalą pavojaus šaltiniui arba nekėlusiems pavojaus nekaltam aasmeniui ar vertybei. Padaryta žala turi būti mažesnė už tą, kurios siekta išvengti. Samprata. Weikos turincios nusikalstamos veikos pozymiu, bet priskiriamos prie nenusikalstamu, sudaro atskira baudziamosios teises institute wadinama baudziamaja atsakomybe salinnancios aplinkybe BK 5 skyrius. Veikos priskyrimas prie nenusikaltamos veikos pagrindas yra tai kad padarytai veikai nebudingas vienas is nusikaltimo pozymiu tai yra veikos pavojingumas. Tokiais atvejai s baudziamasis procesas nutarukiamas nes veika neturi nusikaltimo sudeties pozymiu. (BPK nepadaryta veikla, turinti nusikalstamos veikos pozymiu). Butinoji gintis. Ar visada gali pasinaudoti sia teise? Teise aktyviai gintis darant kitam asmeniui zala butinoji gintis. (itvirtinta BK 28 straipsnyje), Nesiejama su galimybe jos iswengti. Asmuo gali pasirinkti aktyvia gynyba, niekas negali jo apkaltinti, kad begdamas, kreipdamasis I kitus asmenis ir t.t. Galejo to...
Vardas: Jone
Darbo pavadinimas: Baudžiamąją atsakomybę šalinančios aplinkybės
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 5 [?]
Konspekto dalykas: Teisės konspektas
Parsisiųsta: 2 kartus.
Archyvo dydis: 21 kB
Bylos pavadinimas: baudziamaja_atsakomybe_salinancios_aplinkybes.zip
baudziamaja_atsakomybe_salinancios_aplinkybes.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: teise gynyba, butinasis reikalingumas, policijos, nusikalstamos veikos samprata, pirmoji, konspektas būtinasis reikalingumas, kitos baudziamaja atsakomybe salinancios aplinkybes butinoji gintis, baudžiamaja atsakomybe šalinančios aplinkybės, baudžiama teisė, kitos baudziamaja atsakomybe salinancios aplinkybes, gynyba jos samprata, kitos baudžiamąją atsakomybę šalinančios aplinkybės, baudžiamąją atsakomybę šalinančios aplinkybės, polic, butinoji gintis, baudziamaja atsakomybe salinancios aplinkybes.

Paieška


bottom