top


Konspektai.com > Vadyba > Vadovavimo esmė ir vadovavimo stiliai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Vadovavimo esmė ir vadovavimo stiliai. Referatas

(Vadyba. Referatas, 18 puslapių, 34kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Vadovavimo esmė. Vadovavimo stiliaus samprata. Vadovavimo stilių klasifikacija. Charizmatinis vadovavimo stilius. Patriarchalinis vadovavimo stilius. Autokratinis vadovavimo stilius. Biurokratinis vadovavimo stilius. Demokratinis vadovavimo stilius. Kooperatinis vadovavimo stilius. Šiuolaikiniai vadovavimo stiliai. Transformacinį vadovavimą pasirinkęs vadovas. Transakcinį vadovavimą pasirinkęs vadovas. Transformacinis vadovavimas. Išvados. Literatūra. Įvadas. Vadovavimas tai vienas iš grupinių procesų, vykstančių organizacijose šalia kitų grupinių procesų, tokių kaip konfliktai, sprendimų priėmimas, darbuotojų įvertinimas, grupės dinamika, valdžios, įtakos panaudojimas. Būti organizacijos vadovu tai būti kompetetingu asmeniu, nustatančiu tikslus, kuriuos galima pasiekti kartu su pavaldiniais, turint vadovavimo žinių, įgūdžių ir atitinkamai naudojant vadovavimo stilių. Taigi asmenį, kuriam organizacija suteikė specialius įgaliojimus, priimta vadinti vadovu. (Kasiulis, Barvydienė, 1998). Vadovauti žmonėms mokslas ir menas. Susidūrus mažiausiai dviem žmonėms, siekiantiems panašaus tikslo, iš karto iškyla vadovavimo problema. Valdymo būtinumas egzistavo visais laikais. Referato tyrimo objektas: vadovavimas. Tikslas: pagrįsti vadovavimo svarbą. Keliami uždaviniai. Išsiaiškinti vadovavimo esmę. Išanalizuoti vadovavimo stilius. Vadovavimo esmė. Atlikdamas organizavimo funkciją vadovas numato bei paskirsto užduotis, kurias jo pavaldiniai turi įgyvendinti. Tačiau net parengus tikslų planą bei davus tikslius nurodymus, kaip atlikti darbą, pavaldiniai ne visada tai atlieka taip, kaip buvo norėta. Šių dienų personalo valdyme susiduriama su skirtingais, dažnai prieštaringais ekonominiais, politiniais ir individualiais tikslais. Visda egzistuoja didesnis ar mažesnis konfliktas tarp atskiro darbuotojo ir organizacijos lūkesčių. Todėl vadovui iškyla labai sudetinga užduotis vienaip ar kitaip išspręsti šį konfliktą. Paprastai pasirenkama viena iš dviejų...
Vardas: Ieva
Darbo pavadinimas: Vadovavimo esmė ir vadovavimo stiliai
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 18 [?]
Referato dalykas: Vadybos referatas
Parsisiųsta: 3 kartus.
Archyvo dydis: 34 kB
Bylos pavadinimas: vadovavimo_esme_ir_vadovavimo_stiliai.zip
vadovavimo_esme_ir_vadovavimo_stiliai.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: organizacijos įvertinimas, kono menas, politiniai, organizavimo funkcija, vadovavimo stiliaus, vadovavimo esmė, valdymo tikslai, vadovavimo esme, valdymo stiliai kursinis, valdymo stilius demokratinis charizmatinis, charizmatinis vadovavimo stilius, siuolaikiniai valdymo stiliai, valdymo sprendimu priemimas, biurokratinis vadovavimo stilius, transformacinis vadovavimas, vadovavimo stiliai.

Paieška


bottom