top


Konspektai.com > Ekonomika > ES bendroji rinka
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

ES bendroji rinka. Referatas

(Ekonomika. Referatas, 14 puslapių, 32kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Ekonominė integracija ir jos formos. Bendrosios rinkos samprata. Bendrosios rinkos privalumai ir trūkumai. Euro vaidmuo europoje ir pasaulyje. Bendrosios rinkos apsauga. Keturios laisvės. Išvados. Literatūra. Įvadas. Europos Sąjunga (ES) yra dvidešimt septynių valstybių ekonominė bei politinė bendrija. Europos Sąjunga - tai Europos valstybių asociacija, siekianti platesnės ir gilesnės ekonominės bei politinės joje dalyvaujančių šalių integracijos. Europos Sąjungos integracijos ir bendrosios rinkos kūrimo teisiniai pagrindai buvo sukurti 1957 m. Kovo 25 d., šešioms Europos valstybėms pasirašius Romos sutartį ir įkūrus Europos ekonominę bendriją (EEB). Kaip teigia R. Vilpišauskas, sukurti bendrąją rinką buvo vienas iš pagrindinių Europos ekonominės bendrijos (EEB) steigimo tikslų, todėl vėliau sąvoką bendroji rinka" netgi imta vartoti kaip pačios Bendrijos sinonimą. Bendrosios rinkos kūrimas turėjo skatinti subalansuotą Bendrijos ekonominę veiklą bei stabilumą, gyvenimo lygio kilimą ir jai priklausančių valstybių sanglaudą. Būtent bendrosios rinkos pagalba ES valstybės tikėjosi skatinti suderintą ir subalansuotą ekonominę veiklą bei stabilumą, gyvenimo lygio kilimą bei jai priklausančių valstybių solidarumą. Keletą dešimtmečių tobulintoje bendrojoje ES rinkoje šiandien užtikrinamas laisvas prekių, paslaugų, asmenų ir kapitalo judėjimas. Darbo tikslas išsiaiškinti, kas yra bendroji rinka ir kaip ji veikia. Darbo uždaviniai. Pateikti ekonominės integracijos esmę bei formas. Suvokti bendrosios rinkos sampratą. Pristatyti bendrosios rinkos privalumus ir trūkumus. Supažindinti su keturiomis bendrosios rinkos laisvėmis. Darbo metodai: literatūros šaltinių analizė, interneto duomenų apžvalga. Darbo objektas: Europos Sąjungos bendroji rinka. Ekonominė integracija ir jos formos. Norint suprasti, kaip veikia Europos Sąjungos vidaus rinka ir ką narystė joje reiškia, pirmiausia reikia išsiaiškinti keletą pagrindinių...
Vardas: Eglė
Darbo pavadinimas: ES bendroji rinka
Kategorija: Ekonomika
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 14 [?]
Referato dalykas: Ekonomikos referatas
Parsisiųsta: 8 kartus.
Archyvo dydis: 32 kB
Bylos pavadinimas: es_bendroji_rinka.zip
es_bendroji_rinka.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: europos integracija, vidaus rinka, įvadas ekonominė integracija jos formos, darbo rinkos analize, laisvas asmenų judėjimas, Įvadas Ekonominė integracija ir jos formos, Ekonominė integracija ir jos formos Bendrosios, europos sajungos trukumai, laisvas asmenu judejimas, es bendroji rinka, es vidaus rinkos samprata, Europos Sąjungos, kapitalo judejimas, europos bendrijos, bendroji rinka es, europos sąjunga, es vidaus rinkos trukumai, darbo rinka jos samprata, ekonominė integracija, integracijos samprata.

Paieška


bottom