top


Konspektai.com > Ergonomika > Biuro vieta, išplanavimas, interjeras
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Biuro vieta, išplanavimas, interjeras. Kursinis

(Ergonomika. Kursinis, 7 puslapiai, 16kB)
Darbe esantys žodžiai: Darbo aplinka. Apšvietimas. Šiluminė aplinka. Akustinis triukšmas. Lubos. Sienos. Grindys. Baldai. Darbo stalas. Darbo kėdė. Kompiuterizuotos darbo vietos baldai ir įranga. Klaviatūra. Monitorius. Išvados. Literatūra. Uab jonaras sekretorės darbo vietos projektavimo praktinė analizė. Aš pasirinkau UAB Jonaras nekilnojamo turto agentūros sekretorės darbo vietą. Sekretorės darbas yra labai tikslus, smulkūs darbo objektai, todėl šviesos reikia kuo daugiau. Šioje patalpoje yra ir natūralaus, ir dirbtinio apšvietimo. Langas yra tiesiai virš galvos, todėl natūralaus apšvietimo pakanka. Dirbtinio apšvietimo, mūsų manymų, irgi pakanka, nes iš kairės nuo darbuotojos yra šviestuvas. Taigi jeigu nepakanka naturalaus apšvietimo, darbuotoja visada gali įsijungti šviestuvą. Šiluma neturi sukelti darbuotojui nemalonių pojūčių, todėl ant lango, kuris randasi virš darbuotojo galvos yra pritvirtinta žaliuzė. Jeigu saulė visą dieną šviečia į langą, darbuotojas gali uždaryti žaliuzes, kad jam nebūtų karšta. Patalpų vėdinimas ir oro kondicionavimas irga labai svarbūs, kad žmogus savo darbo vietoje jaustusi patogiai. Mano pasirenktoje įmonėje sekretorės kabinete yra įrengtas oro kondicionierius ir langas. Ora vėdinamas gana dažnai. Suprantama, kad nepageidaujamas garsas trugdo dirbti. Mano pasirenkta įmonė randasi prie judrios gatvės, miesto centre. Triukšmo yra daug, bet visoje įmonėje yra įstatyti plastikiniai langai, kurie nepraleidžia tiek garso, kad žmogus pavargtų ar jaustųsi nepatogiai. Kabinete didieji patalpos paviršiai (lubos, sienos, darbiniai paviršiai, grindys) nudažyti atitinkančiomis ergonominius reikalavimus spalvomis. Nuo sienų, lubų, grindų ir baldų spalvos ir faktūros priklauso patalpos natūrali apšvieta. Tamsios spalvos sugeria šviesos spindulius, o šviesios juos atspindi. Įmonės patalpoje paviršiai yra šviesūs, todėl ji 20 % šviesesnė už tą, kurioje patalpos paviršiai (lubos, sienos)...
Vardas: JUDITA
Darbo pavadinimas: Biuro vieta, išplanavimas, interjeras
Kategorija: Ergonomika
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 7 [?]
Kursinio dalykas: Ergonomikos kursinis
Parsisiųsta: 7 kartus.
Archyvo dydis: 16 kB
Bylos pavadinimas: biuro_vieta_isplanavimas.zip
biuro_vieta_isplanavimas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: sviesos, analize imones, imones analize, darbuotojo, esės, biuro darbo vietos ergonomika, ergonominis biuro darbo vietos išplanavimas, baldai, darbo vietos isplanavimas interjero dizainas, ofiso išplanavimas, ofiso darbo vieta, imones aplinka, ofiso darbo vietos isplanavimas, darbo vietos analize, darbo vieta isplanavimas interjeras, Interjeras, darbo vietos isplanavimas, interjero dizainas darbo aplinka, darbo vieta isplanavimas interjeras, biuro išplanavimas, biuro vieta išplanavimas interjeras, aplinka imones, sekretorės darbo aplinka, uab analize, apsvietimas, imones biuro isplanavimas, darbo vietos išplanavimas, darbo vietos.

Paieška


bottom