top


Konspektai.com > Apskaita > Augalininkystės gamybos apskaita ŽUB Daukučiai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Augalininkystės gamybos apskaita ŽUB Daukučiai. Kursinis

(Apskaita. Kursinis, 22 puslapiai, 42kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Gamybos išlaidų esmė ir jos klasifikacija. Žūb daukučiai apibūdinimas. Augalininkystės gamybos pirminė apskaita žūb daukučiai. Augalininkystės gamybos suvestinė apskaita žūb daukučiai. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedų sąrašas. Įvadas. Žemės ūkio bendrovės kaip ir kitos žemės ūkio įmonės ar ūkininkai užsiima žemės ūkio veikla. Ši veikla apima žemės ūkio produktų gamybą ir apdorojimą, savo pagamintų ir apdorotų žemės ūkio produktų perdirbimą, maisto produktų gamybą ir šių produktų realizavimą. Buhalterinės apskaitos požiūriu užregistruoti visas operacijas susijusias su gamyba teisingai yra sudėtinga. Daugiausiai problemų sukelia gamybos išlaidų apskaita, nes ji yra viena iš sudėtingiausių. Ji yra labiausiai individualizuota priklausomai nuo gaminamos produkcijos pobūdžio, apimčių, vidinės apskaitos ir vidinės kortelės sistemų, išlaidų klasifikavimo ar savikainos skaičiavimo būdų ir kt. Gamybos išlaidų apskaita yra vidinės apskaitos, kurią įmonės turi pasirinkti savarankiškai, dalis. Todėl, nei gamybos išlaidų apskaita, nei pirminiai dokumentai jokiais norminiais aktais nereglamentuoti. Visi pateikti dokumentai yra laisvos formos, jų turinį ir formą įmonės gali keisti, pritaikant savo poreikiams. Dėl to mano nuomone gamybos apskaitai reikia skirti daug dėmesio. Šiame kursiniame darbe nagrinėjama augalininkystės gamybos apskaita žemės ūkio bendrovėje Daukučiai. Šiai temai atskleisti panaudojama konferencinė medžiaga, straipsniai iš spaudos, ŽŪB Daukučiai apskaitos politika ir dokumentų pavyzdžiai 2007 m. 2010 m., mokymo literatūra, LR įstatymai bei kiti teoriniai literatūros šaltiniai. Kursinio darbo tyrimo objektas - Augalininkystės gamybos apskaita ŽŪB Daukučiai. Šio darbo tikslas remiantis teoriniais literatūros šaltiniais ir žemės ūkio bendrovės Daukučiai apskaitos praktine patirtimi, išnagrinėti augalininkystės gamybos apskaitos organizavimą ir tvarkymą, jį įvertinti ir padaryti išvadas bei pateikti pasiūlymus apskaitai...
Vardas: Star
Darbo pavadinimas: Augalininkystės gamybos apskaita ŽUB Daukučiai
Kategorija: Apskaita
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 22 [?]
Kursinio dalykas: Apskaitos kursinis
Parsisiųsta: 19 kartų.
Archyvo dydis: 42 kB
Bylos pavadinimas: augalininkystes_gamybos.zip
augalininkystes_gamybos.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: žūb apskaitos politika, imones veikla buhalterine apskaita, apskaitos politika parsisiųsti, augalininkystes praktikos rašto darbai, gamybos pirmine apskaita, žūb apskaita, pirminė apskaita, individuali veikla, augalininkystės produkcijos savikainos skaičiavimas, įmonės veikla buhalterinė apskaita, augalininkystes gamybos apskaita kursinis, augalininkystės gamybos apskaita, buhalterine apskaita, augalininkystės gamybos išlaidų apskaita ir, augalininkystės apskaita, augalininkystes gamybos suvestine, gamybos apibudinimas, augalininkystes gamybos apskaita, kainos esme, zub apskaitos politika, gamybos suvestinė apskaita, gamybos apskaita kursinis, literatūros sąrašas žemes ūkio apskaita, gamybos apskaita, apskaitos politika, produkcijos apskaita, pirminiai apskaitos dokumentai, žūb, augalininkystes pagrindai referatas, gamybos imones apskaita.

Paieška


bottom