top


Konspektai.com > Kita > Gamybos organizavimas AB Utenos trikotažas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Gamybos organizavimas AB Utenos trikotažas. Kursinis

(Kita. Kursinis, 27 puslapiai, 54kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Trumpa istorinė apžvalga. Gamybos proceso tipų charakteristika. AB Utenos trikotažas gamybos proceso tipas. Gamybos fazės. Gamybos organizavimo principai AB Utenos trikotažas. Pagrindinis gamybos organizavimas įmonėje. Gaminio ir gamybos proceso charakteristika. Gamybos ciklas. Operacijų derinimo būdai. Pagalbinės gamybos organizavimas įmonėje. Įrankių ūkio organizavimas. Remonto ūkio organizavimas. Energetikos ūkio organizavimas. Gamybos aprūpinimo ir aptarnavimo organizavimas. Medžiagų ūkio problemos. Medžiagų ūkio organizavimas ir valdymas. Vidaus transporto organizavimas. Kokybės kontrolės organizavimas. Gamybos kontrolės organizavimas. Kontrolės metodų ir formų taikymas. Išvados. Literatūros sąrašas. Įvadas. Pramonės perversmas, apėmęs visą XIX amžių, buvo ne tik ekonomikos, socialinių, bet ir sparčių technologinių pokyčių epocha. Vieni iš minėtinų išradimų, davusių pradžią tekstilės bei audinių gamybai verpimo mašina, kuria vienas darbininkas vienu metu galėjo verpti 20 siūlų, ir audimo staklės. Tačiau XXI amžiaus gamybos ir technologijos pažanga yra nesulyginama. Darbo tikslai. Pasinaudoti sukaupta medžiaga, kuo plačiau išnagrinėti AB Utenos trikotažas gamybos procesą ir gamybos organizavimą. Darbo uždaviniai. Atskleisti pagrindinės gamybos organizavimą įmonėje: produkcijos ir jos gamybos charakteristikas, gamybos ciklą ir jo trumpinimo būdus, operacijų derinimo būdus. Susipažinti su produkcijos gamybos technologija. Parodyti kaip organizuojama pagalbinė gamyba įmonėje. Atskleisti kaip organizuojamas gamybos aprūpinimas ir aptarnavimas. Apžvelgti kokybės kontrolės organizavimą. Trumpa istorinė apžvalga. AB Utenos trikotažas. Akcinė bendrovė juridiškai savarankiška firma, kurios kapitalas padalytas tarp akcininkų. Akcinės bendrovės pranašumas susijęs su ribota savininkų atsakomybe. Akcinė bendrovė yra juridinis asmuo, jos kapitalas padalytas į akcijas. Akcijų turėtojai fiziniai ir juridiniai asmenys turi...
Vardas: vile
Darbo pavadinimas: Gamybos organizavimas AB Utenos trikotažas
Kategorija: Kita
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 27 [?]
Kursinio dalykas: Kitos kursinis
Parsisiųsta: 11 kartų.
Archyvo dydis: 54 kB
Bylos pavadinimas: gamybos_organizavimas_ab.zip
gamybos_organizavimas_ab.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: gamybos fazes, utenos trikotažas, gamybos organizavimas technologijos, pramonės apžvalga, gamyba ir nasumas, gamybos kontrole, ekonomikos valdymas, aprūpinimas, našumas, gamybos organizavimo problema, pokyciu valdymas imoneje, ukio bendrove, darbo proceso valdymas, įrankių ūkio organizavimo problemos, utenos trikotazas referatas, gamybos aprūpinimo ir aptarnavimo organizavimas, gamybos valdymas, utenos trikotazo gamybos organizavimas, gamybos aprupinimo organizavimas, irankiu ukio organizavimas, gamybos technologijos organizavimas, operaciju valdymas, gamybos technologija organizavimas, utenos trikotazas kursinis, gamybos organizavimas technologija, organizavimas valdymas,s cfiqfjaa konspektai referatas gamybos organizavimas ab utenos trikotazas n djixhswast bcausg=afqjcnhrehwa dzcnz swqdeahmgsig =soezxno fzdh n sd a_wa.

Paieška


bottom