top


Konspektai.com > Vadyba > Organizacijų kūrimas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Organizacijų kūrimas. Referatas

(Vadyba. Referatas, 18 puslapių, 70kB)
Darbe esantys žodžiai: Įmonės kūrimas. Įmonės samprata. Įmonių rūšys. Įmonės kūrimo priežastys. Įmonės tikslai. Socialiniai įmonės tikslai. Ekonominiai įmonės tikslai. Tikslų formavimas. Įmonės vietos pasirinkimas. Teisinė verslo įmonės registracija. Verslo įstatymai. Įmonėsvaldymas. Įmonės valdymo samprata. Verslo įmonės valdybos sistemos aiškinimas. Įmonės valdymo organai. Planavimas. Valdymo lygiai. Vadovavimas ir motyvavimas. Vadovo kontrolė. Vadovavimo stiliai. F. Friedlerio pasiūlyti vadovavimo stiliai. Litertūra. Rodyklės. Dalykinė rodyklė. Paveikslų rodyklė. Lentelių rodyklė. Įmonės kūrimas. Įmonės samprata. Visas šalies verslas remiasi įmonių veikla. Nuo jų veiklos rezultatų priklauso šalies ekonomikos potencialo augimas. Įmonių veiklą reglamentuoja Lietuvos Respublikos įmonių įstatymas. Jis nusako įmonės sampratą: įmonė yra savo firmos vardą turintis ūkinis vienetas, įsteigtas įstatymų nustatyta tvarka tam tikrai komerciniai ūkinei veiklai vykdyti. Įmonę sudaro medžiagų daiktinių, finansinių ir materialinių aktyvų, jos teisių ir pareigų kompleksas. J. Žvinklys ir e. Vabalas įmonę apibrėžia taip: įmonė tai užsiimanti tik ūkine veikla organizacija, įgaunanti gamyklos, fabriko, dirbtuvių, parduotuvės pavidalą (pramonėje, žemės ūkyje, transporte, statyboje, prekyboje ir pan. ) ir vykdanti vieną ar kelias specifines funkcijas gamindama ir parskirstydama įvairias prekes ar paslaugas. Kiekvieną įmonę vienija tam tikrą darbuotojų kolektyvą, turi savo žinioje gamybos priemones, medžiagas, žaliavas, vykdo gamybą ar atlieka paslaugas. Įmonė, kaip teisinis subjektas, turi juridinio asmens teises. Įmonės pagal veiklos apimtis gali būti didelės, vidutinės arba smulkios, nuo to priklauso ir jų valdymo ypatumai. Kiekviena įmonė organizacija, o tai reiškia, kad ji yra. Socialinė grupė, nes suburia žmones ir organizuoja jų darbą. Gamina ar teikia paslaugas ir paskirsto uždirbtas pajamas. Atvira aplinkai, tai yra bendrauja su kitomis įmonėmis, savivaldybe. Bankais ir...
Vardas: Ieva
Darbo pavadinimas: Organizacijų kūrimas
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 18 [?]
Referato dalykas: Vadybos referatas
Parsisiųsta: 5 kartus.
Archyvo dydis: 70 kB
Bylos pavadinimas: organizaciju_kurimas.zip
organizaciju_kurimas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: imones veiklos planavimas, iki parduotuve, žemės įstatymas, verslo kurimas, įmonių teisė, imoniu rusys, gamybos valdymas ypatumai, imones veiklos ypatumai, imones valdymo lygiai, kūrimas, valdymo lygiai, organizaciju kurimas, verslo organizacija, gamybos valdymas, verslo teise, lietuvos pramone, verslo įmonės kurimas.

Paieška


bottom