top


Konspektai.com > Sauga > Saugos ir sveikatos instrukcija lengvojo automobilio vairuotojui
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Saugos ir sveikatos instrukcija lengvojo automobilio vairuotojui. Tyrimas

(Sauga. Tyrimas, 2 puslapiai, 16kB)
Darbe esantys žodžiai: Saugos ir sveikatos instrukcija lengvojo automobilio vairuotojui. I. Bendroji dalis. Profesinės rizikos veiksniai. Saugos priemonės nuo jų poveikio. Darbuotojo veiksmai prieš darbo pradžią. Darbuotojo veiksmai darbo metu. Darbuotojo veiksmai avariniais (ypatingais) atvejais. Darbuotojo veiksmai baigus darbą. Lengvojo automobilio vairruotoju leidžiama dirbti ne jaunesniems kaip 18m. Asmenims, turinčiam B kategorijos vairuotojo pažymėjimą ir turinčiam ne mažiau kaip 3 metų vairavimo stažą. Darbo laikas prasideda nuo 08: 00 iki Techninės pertraukėlės skiriamos kas valandą 10 min. Trukmės. Įvykus incidentui, nelaimingam atsitikimui darbuotojas pirmiausia privalo pranešti darbdaviui ar jo įgaliotam asmenui. Vairuotojų periodinis sveikatos tikrinimas atliekamas Sveikatos apsaugos ministerijos nustatyta tvarka ne rečiau kaip kas 2 metai. Vairuotojas visada privalo vilkėti spec. Aprangą. Už šios instrukcijos nesilaikymą darbuotojas yra skiriamas griežtas papeikimas, išskirtiniais atvėjais atleidimas iš darbo. Pavojus vairuoti gali kilti dėl labai intensyvaus eismo, slidžios kelio dangos, kelio dangos nelygumų, kelyje atsivėrusių plyšių, prasto apšvietimo, prastai prižiūrimo trasporto priemonės ir jos gedimų, kelyje atsiradusių kliūčių. Vairuotojas privalo laikytis visų įmanomų priemonių, kad apsaugotų savo ir kitų sveikatą, t.y. Privalo laikytis visų KET taisyklių, krovinį pritaisyti taip, kad jis nejudėtų iš vietos ir kitiems nekeltų nepatogumų kelyje. Darbuotojas atvykęs į darbo vietą privalo pasirodyti vadovui, negali pradėti darbo negavęs darbo užduoties. Darbuotojui privaloma patikrinti ar techniškai tvarkingas automobilis, radus gedimų privalo juos pašalinti, patikrinti ar yra visi reikalingi kelionės dokumentai, pasirašyti prieš naudojant transporto priemonę. Prieš užvedant automobilio variklį pavarų perjungimo svirtį nustatyti į neutralią padėtį. Automobilis visada privalo būti tvarkingas, kėbulas turi...
Vardas: Mantas
Darbo pavadinimas: Saugos ir sveikatos instrukcija lengvojo automobilio vairuotojui
Kategorija: Sauga
Darbo tipas: Tyrimas
Puslapių skaičius: 2 [?]
Tyrimo dalykas: Saugos tyrimas
Parsisiųsta: 0 kartų.
Archyvo dydis: 16 kB
Bylos pavadinimas: saugos_ir_sveikatos.zip
saugos_ir_sveikatos.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: profesinės rizikos, sveikatos rizikos veiksniai, automobilio vairavymo instrukcija, varuotoju saugos instrukcija, b kategorijos vairuotojų periodinis sveikatos tikrinimas, saugos dokumentai, vairuotojų, lengvojo automobilio vairuotojo saugos ir sveikatos instrukcija, lengvojo automobilio vairuotojo saugos ir.

Paieška


bottom