top


Konspektai.com > Teisė > LIETUVOS TEISĖS ISTORIJA pasiruošimo egzaminui konspektai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

LIETUVOS TEISĖS ISTORIJA pasiruošimo egzaminui konspektai. Konspektas

(Teisė. Konspektas, 32 puslapiai, 88kB)
Darbe esantys žodžiai: Lietuvos teisės raidos periodizacija ir jos santykis su valstybingumo raidos etapais. Ii tema. Teisės formavimasis ir raida nuo Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės (LDK) susidarymo iki XIV a. Pabaigos. Ldk teisės šaltinių rūšys. Privilegijomis. Šalia privilegijų buvo kuriami ir visai nauji teisės aktai reguliuoti naujus susiformavusius santykius, įvardyti nutarimais ir nuostatais. Šiam taisės raidos etapui įsitvirtinant ir tampant dominuojančiu valstybėje, atsiranda poreikis tą naująją privilegijų, nutarimų bei nuostatų. Papročiai ir privilegijos. Gedimino diplomatijos dokumentai (1322 kaip teisės šatinis ir jų santykis su paprotine teise. Vakarų europos teisės plitimo ldk galimybė xiv a. Pradžioje per prekybinius ryšius su Kalavijuočių ordino įkurtu Rygos miestu. Teisės taikymo ypatumai. Pamedės teisyno (1340 ir LDK paprotinės teisės ryšiai, galiojimo laikas ir erdvė. Pamedės teisyno baudžiamoji teisė, nusikaltimų rūšys, bausmių sistema, baudžiamojo proceso ypatumai ir stadijos. Nusikaltimų rūšys. Valstybiniai nusikaltimai. Turtiniai nusikaltimai. Vagystė. Plėšimas. Turto sužalojimas. Nusikaltimai asmeniui. Nusikaltimai gyvybei. Nusikaltimai sveikatai. Lytiniai nusikaltimai. Nusikaltimai žmogaus orumui. Namų ramybės ardymas. Bausmių sistemą. Piniginė išpirka. Kūno sužalojimas. Mirties bausmė. Baudžiamasis procesas. Teisinės Krėvos akto (1385 pasekmės ir Lietuvos krikštas. Bendravalstybinės teisės LDK paplitimas 1387, 1413, 1434, 1492, 1506 metų žemės privilegijomis ir valstybinių institucijų įsitvirtinimas. Privilegijos Pirmoji bendravalstybine privilegija (1387 m. ). Antroji bendravalstybine privilegija (1387 m. ). Vytauto ir Jogailos bendravalstybine privilegija (1413 m. ). Žygimanto Kęstutaičio privilegija (1434 m. ). Aleksandro privilegija (1492 m. ). Žygimanto Senojo privilegija (1506 m. ). Sritinių privilegijų leidimo priežastys, jų bendrieji bruožai ir santykis su žemės privilegijomis. Privilegijos Žemaitijai. Privilegijos slavų sritims. 1501...
Vardas: mantas
Darbo pavadinimas: LIETUVOS TEISĖS ISTORIJA pasiruošimo egzaminui konspektai
Kategorija: Teisė
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 32 [?]
Konspekto dalykas: Teisės konspektas
Parsisiųsta: 23 kartus.
Archyvo dydis: 88 kB
Bylos pavadinimas: lietuvos_teises_istorija_pasiruosimas_egzaminui.zip
lietuvos_teises_istorija_pasiruosimas_egzaminui.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: Teisės istorija, pamedės teisyno baudžiamoji teisė ir procesa, Lietuvos teisės istorija, vagystė, LDK, lietuvos teisės istorija konspektas, pasiruosimas istorijos egzaminui, istorijos pasiruosimas egzaminui, ldk privilegijos ir ju rusys, ldk teise, lietuvos teises istorijos konspektas, ldk, lietuvos teises istorija konspektai, teises konspektai, pasiruosimas teises egzaminui, teisės istorija, istorija pasiruosimas egzaminui, istorijos egzaminui konspektas, lietuvos teises istorija.

Paieška


bottom