top


Konspektai.com > Sociologija > Socialinis darbas bendruomenėje
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Socialinis darbas bendruomenėje. Referatas

(Sociologija. Referatas, 15 puslapių, 23kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. I. Socialinio darbo ir bendruomenės samprata. II. Bendruomenės socialinė veikla. II. Bendruomenės socialinės veiklos esmė. II. Bendruomenės socialinės veiklos tikslai. II. Bendruomenės socialinės veiklos uždaviniai. III. Galimos veiklos bendruomenėje. Išvados. 4 naudota literatūra. Įvadas. Bendruomenė susiformuoja skatinama aiškaus, konkretaus intereso. Svarbiausias elementas bendruomenėje yra žmonės, turintys tą patį interesą, vertybes. Bendruomenė reiškia socialinę integraciją, tai yra problemas ir ryšius, kurie sieja žmones. Ji nusako tiek vietą, kurioje vyksta organizavimas, tiek grupę, su kuria organizavimas atliekamas. Siekiant efektyvaus socialinio darbo su bendruomene privalu turėti tam tikrų žinių, įgūdžių, vadovautis priimtomis vertybėmis. Vienas iš darbo su bendruomene aspektų yra visuomenės ugdymas. Jis gali būti pasiekiamas naudojant tam tikrus socialinio darbo metodus ir pritaikant bendruomenės ugdymo principus. Kitas aspektas, liečiantis darbą su bendruomene yra paslaugų teikimas joje. Paslaugos yra skirstomos pagal įvairius kriterijus, pavyzdžiui, finansavimą, pirminių funkcijų atlikimą ir klientų grupes. Visa bendruomenė gali būti suvokiama kaip sistema. Ją sudarančios skirtingos grupės sąveikauja tarpusavyje ir su jų išorine aplinka. Dėl bendruomenės grupių skirtingų charateristikų tarp jų dažnai kyla konfliktai, susiformuoja tam tikri santykiai. Vienas iš universaliausių būdų spręsti bendruomenės vidaus problemas yra sisteminis socialinio darbo modelis. Darbo objektas: socialinis darbas bendruomenėje. Darbo tikslas: paanalizuoti socialinio darbo bendruomenėje veiklos ypatumus. Darbo uždaviniai. Aptarti socialinio darbo ir bendruomenės sampratą. Panagrinėti bendruomenės socialinę veiklą. Patyrinėti įvairių veiklų bendruomenėje galimybes. Darbo metodai: mokslinės literatūros analizė. I. Socialinio darbo ir bendruomenės samprata. Mokslinėje literatūroje pateikiama daug skirtingų bendruomenės apibrėžimų. V. Baršauskienė,...
Vardas: Aurelija
Darbo pavadinimas: Socialinis darbas bendruomenėje
Kategorija: Sociologija
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 15 [?]
Referato dalykas: Sociologijos referatas
Parsisiųsta: 15 kartų.
Archyvo dydis: 23 kB
Bylos pavadinimas: socialinis_darbas.zip
socialinis_darbas.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

2
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: ugdymo samprata, bendruomenĖs, socialinis darbas su bendruomene, socialinis darbas su bendrumene, soc darbas bendruomeneje, socialinis darbas bendruomenėje referatas, socialinis darbas bendruomeneje konspektas, slaugos modelis, socialinis darbas bendruomenėje literatura, bendruomenes veikla, socialinis darbas bendruomenėje, socialinio darbo metodai, bendruomenes slaugos analize.

Paieška


bottom