top


Konspektai.com > Religija > Amžinoji religinės tolerancijos problema
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Amžinoji religinės tolerancijos problema. Kursinis

(Religija. Kursinis, 35 puslapiai, 66kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. I. Religija ir tolerancija. Religijos samprata. Religinė tolerancija. Religinė tolerancija ir jos taikymo problemos Romos imperijoje. Religinė tolerancija viduramžių epochoje. Religinio pobūdžio karai. Eretikų ir raganų persekiojimai. Žydų persekiojimai. Aukščiausios Būtybės kultas Revoliucijos krečiamoje Prancūzijoje. Didžiųjų Švietimo amžiaus mąstytojų mintys religinės tolerancijos tematika. Trumpa XIX, XX ir XXI amžių apžvalga religinės tolerancijos kontekste. II. Tolerancijos sampratų ir nuostatų apžvalga pagrindinėse religijose. Krikščionybė. Budizmas. Judaizmas. Islamas. Išvados. Literatūros sąrašas. Tolerancija yra vienas iš kertinių žmogaus intelektualinio subrendimo gyventi visuomenėje įrodymų. Savo pasaulėžiūros, preferencijų ir minties laisvės apribojimas kitų individų gerovei asmens auka, suteikianti kiekvienam galimybę būti savimi ir laisvai elgtis nebijant psichologinės ar fizinės atakos iš kitų visuomenės narių. Tolerancija gali įgauti pačias įvairiausias formas, tokias, kaip: religinė tolerancija, tolerancija svetimšalių atžvilgiu, tolerancija homoseksualių asmenų atžvilgiu ir t.t. Kito asmens toleravimas nepaisant savo galimo nepasitenkinimo jo individualiais bruožais koncepcija, kuri yra sena kaip pats pasaulis, o jos ištakas galima pastebėti net Biblijoje Senajame Testamente, o tiksliau Išėjimo knygoje: Nevarginsi ir nekamuosi ateivio, nes jūs patys buvote ateiviai Egipto žemėje. Toleravimo poreikis yra užkoduotas pačioje gamtoje. Natūralios rūšių atrankos principas yra negailestinga sistema, leidžianti išgyventi tik pranašiesiems ir nesuteikianti jokių šansų kitokiems, nei yra nustatyta gamtos plane. Žmogus taip pat turėjo praeiti šią gamtos mokyklą ir todėl tikriausiai pasąmoningai suprato, kad civilizacijos progresavimas bei žmonijos gerovė negali būti paremta vien tik stipresniųjų išgyvenimu, kitaip tariant, žmogus atrado gamtoje netiesiogiai užšifruotą poreikį suteikti šansą kitokiems nei jis...
Vardas: Dominykas
Darbo pavadinimas: Amžinoji religinės tolerancijos problema
Kategorija: Religija
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 35 [?]
Kursinio dalykas: Religijos kursinis
Parsisiųsta: 4 kartus.
Archyvo dydis: 66 kB
Bylos pavadinimas: amzinoji_religines.zip
amzinoji_religines.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: religijos, Judaizmas, tolerancijos problema kursiniai, gyventi dėl kitų gyventi sau, auksciausiosios butybes kultas, budizmas, tolerancija religijoms, religines tolerancijos problema, religinės tolerancijos ištakos lietuvoje, mąstytojai mintys apie toleranciją, kursinis apie tolerancija, religine tolerancija, tolerancijos problema, auksciausios butybes kultas, krikščionybė.

Paieška


bottom