top


Konspektai.com > Psichologija > Homogeninio ir heterogeninio triukšmo įtaka veiklos efektyvumui
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Homogeninio ir heterogeninio triukšmo įtaka veiklos efektyvumui. Laboratorinis darbas

(Psichologija. Laboratorinis darbas, 7 puslapiai, 28kB)
Darbe esantys žodžiai: Įtaka veiklos efektyvumui. Rezultatai. Tyla Heterogeninis t. Homogeninis t. Tyla Grafikas. Homogeninio ir heterogeninio triukšmo eksperimentinis darbas. Įvadas. Tam, kad suvokti bet kokį reiškinį, reikalinga, kad jis galėtų sukelti orientyrinę reakciją, kuri leistų mums nukreipti į jį savo jutimo organus. Panašus atsitiktinis arba neatsitiktinis kryptingumas ir psichinės veiklos sukoncentravimas ties kuriuo nors objektu ir vadinasi dėmesys. Be jo suvokimas yra neįmanomas. (2, 157,). Kadangi buvo atrasti dėmesio neuronai, naujumo ląstelių –detektorių, o taip pat dominantų, esančių fiziologiniu dėmesio koreliatu tyrimas, galima teigti, kad dėmesys yra psichinis darinys, kurio struktūros anatominiu ir fiziologiniu požiūriu yra santykinai nepriklausomos nuo sensorinių procesų. (2, 157,) Sunkumai aiškinant dėmesį iškyla dėl to, kad negali būti atrastas grynasis dėmesys, nes funkciškai tai visada yra dėmesys kažkam. Dėmesys sąlygoja selektyvumą, sąmoningą arba pusiau sąmoningą informacijos, kuri patenka per jutimo organus, atranką. (2, 157,). Dėmesį galima apibrėžti kaip sąmonės sąryšį su tam tikru objektu, veikla, sąmonės sutelkimu ties konkrečiu objektu arba veikla. (3;195,). Pagal to ryšio kilmę dėmesys yra skirstomas į:. Visos trys dėmesio rūšys tarpusavyje susipynusios, bet jų atskyrimas yra labai svarbus (pvz., analizuojant darbingumo periodus, veiklos efektyvumo pokyčius ir t.t. Dėmesio savybės(išskiriamos 3 pagrindinės dėmesio savybių grupės) (4; 13-14,). Dėmesio intensyvumas. Platumas (dėmesio apimtis ir pasiskirstymas). Pastovumas ir dinamiškumas (dėmesio perkėlimas, atsparumas triukšmui ir dėmesio svyravimui). Dėmesio patvarumui ir intensyvumui didelės reikšmės turi veiklos...
Vardas: Inga
Darbo pavadinimas: Homogeninio ir heterogeninio triukšmo įtaka veiklos efektyvumui
Kategorija: Psichologija
Darbo tipas: Laboratorinis darbas
Puslapių skaičius: 7 [?]
Mokslo dalykas: Psichologijos laboratorinis darbas
Parsisiųsta: 3 kartus.
Archyvo dydis: 28 kB
Bylos pavadinimas: homogeninio_ir_heterogeninio.zip
homogeninio_ir_heterogeninio.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: grupes itaka, homogeninio heterogeninio, homogeninis triuksmas, homogeninio ir heterogeninio triukšmo įtaka veiklos efektyvumui, heterogeninis triukšmas, cguqfjah konspektai referatas homogeninio ir heterogeninio triuksmo wr zwkov qtjp jadgusg=afqjcnf htliadt h utelu db_ka, tp search.

Paieška


bottom