top


Konspektai.com > Raštvedyba > Mokslo sistema Lietuvoje
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Mokslo sistema Lietuvoje. Referatas

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
7
7
8
8
9
9
10
10
11
11
(Raštvedyba. Referatas, 11 puslapių, 43kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Mokslo samprata. Mokslo atsiradimas. Gero mokymosi kriterijai. Dabartinė aukštojo mokslo sistema. Laipsnį suteikiančios studijų programos. Laipsnio nesuteikiančios studijų programos. Informacija apie kreditus ir vertinimo sistemą. Pagrindinės mokslo sistemos problemos. Mokslo sistemos analizė. Išvados. Literatūros sąrašas. Įvadas. Daugelis valstybių švietimas laikomas valstybiniu prioritetu. Lietuvos Respublikos Švietimo įstatyme skelbiama, kad Švietimas - veikla, kuria siekiama suteikti asmeniui visaverčio savarankiško gyvenimo pagrindus ir padėti jam nuolat tobulinti savo gebėjimus. Mokytis - prigimtinė kiekvieno žmogaus teisė. Švietimas - asmens, visuomenės ir valstybės ateities kūrimo būdas. Jis grindžiamas žmogaus nelygstamos vertės, jo pasirinkimo laisvės, dorinės atsakomybės pripažinimu, demokratiniais santykiais, šalies kultūros tradicijomis. Švietimas saugo ir kuria tautos tapatybę, perduoda vertybes, kurios daro žmogaus gyvenimą prasmingą, visuomenės gyvenimą - darnų ir solidarų, valstybės - pažangų ir saugų. Švietimas savo paskirtį geriausiai atlieka, kai jo raida lenkia bendrąją visuomenės raidą. Todėl jis yra prioritetiškai valstybės remiama visuomenės raidos sritis. Taigi švietimas yra itin vertinamas - jis lemia visuomenės kompetenciją, jos vertybines orientacijas ir veikia visą valstybės gyvenimą. Darbo objektas: Mokslo sistemas Lietuvoje. Darbo tikslas: Sužinoti apie mokslo sistemas Lietuvoje. Darbo uždaviniai. Išanalizuoti mokslo sistemos sampratą. Nustatyti pagrindines mokslo sistemos problemas. Atlikti mokslo sistemų problemų palyginamąją analizę. Tyrimo metodai: Literatūros analizė. Mokslo samprata. Mokslas - tai logiškai sutvarkyta pagrįstų teiginių ir esančių patikrinimo stadijoje hipotezių, apie realių daiktų ir reiškinių bei teorinių konstruktų savybes, santykius ir pan., nuolatos vystoma ir tobulinama sistema. Ši sistema yra žmonių sąmoningos veiklos, siekiančios pažinti,...
Vardas: Adomas
Darbo pavadinimas: Mokslo sistema Lietuvoje
Kategorija: Raštvedyba
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 11 [?]
Referato dalykas: Raštvedybos referatas
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 43 kB
Bylos pavadinimas: mokslo_sistema_lietuvoje.zip
mokslo_sistema_lietuvoje.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: ateities auto, lietuvos svietimo sistema, studiju ivadas, švietimo sistema lietuvoje, jis lemia visuomenės kompetenciją jos vertybines orientacijas ir veikia visą valstybės gyvenimą quot, mokslo raida, lietuvos švietimo sistema, lietuvos svietimas, svietimo raida lietuvoje.

Paieška


bottom