top


Konspektai.com > Vadyba > Kainų formavimą įtakojantys veiksniai ir principai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Kainų formavimą įtakojantys veiksniai ir principai. Tyrimas

(Vadyba. Tyrimas, 13 puslapių, 27kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Kainodaros tikslai. Kainodaros formavimą įtakojantys veiksniai. Vidiniai veiksniai. Išoriniai veiksniai. Kainos nustatymo metodai. Kainos nustatymas remiantis orientacija į kaštus. Kainos nustatymas remiantis orientacija į paklausą. Kainos nustatymas orientuojantis į konkurentus. Konkurencinė situacija rinkoje. Bendrieji veiksniai, turintys įtaką kainų nustatymui. Išvados. Naudota literatūra. Įvadas. Temos aktualumas: Prekė patenka vartotojui per mainų procesą. Santykis, kuriuo prekės mainomos viena į kitą ir kuris išreikštas pinigais, yra kaina. Tarpininkaujant kainai, vyksta prekių mainai. Todėl kaina yra pagrindinis viso prekinio ūkio reguliatorius. Prekių kainų svyravimai nulemia tai, kad gamyba vyktų remiantis paklausa. Kaina tai paslaugos vertės piniginė išraiška. Ji apibūdina organizacijos veiklos rezultatus ir rodo, ar piniginį jų įvertinimą pripažįsta pirkėjas (rinka). Kainodara yra sudėtingiausias prekių rinkos konjunktūros mechanizmas, jos barometras. Kainų nustatymas tai uždavinys, kurį sprendžia visos be išimties organizacijos. Nors nuo šio uždavinio sprendimo labai priklauso organizacijos veiklos rezultatai, jose kainodarai skiriama žymiai mažiau dėmesio nei produktui, paskirstymui ar rėmimui. Kainų politika - tai vadovavimas firmos kainų nustatymo veiklai. Ji remiasi svarbiausiais principais ir taisyklėmis, kurias firma naudoja siekdama gauti maksimalų pelną ir garantuoti prekių konkurencingumą rinkoje. Kiekviena firma privalo rengti savo kainų politiką, išmokti savarankiškai nustatyti rinkos kainas, gaminamai ir parduodamai produkcijai. Kainodaros problemos ekonomikoje visada buvo gana sudėtingos ir nepakankamai ištirtos, o kainos - labai svarbus socialinių ir ekonominių santykių elementas. Kainodaros tikslai. Kainodaros politikos pirminėje formavimo stadijoje įmonė turi nusistatyti prioritetinius tikslus, kurių siekimas lemtų tolimesnių strateginių veiklos krypčių...
Vardas: skirmantas
Darbo pavadinimas: Kainų formavimą įtakojantys veiksniai ir principai
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Tyrimas
Puslapių skaičius: 13 [?]
Tyrimo dalykas: Vadybos tyrimas
Parsisiųsta: 3 kartus.
Archyvo dydis: 27 kB
Bylos pavadinimas: kainu_formavima_itakojantys.zip
kainu_formavima_itakojantys.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: bendrieji principai, kainų nustatymas, vadovavimas, kainų formavimo principai, veiksniai itakojantys kainas, kainą įtakojantys veiksniai, veiksniai itakojantys kaina, kainodaros tikslai, isoriniai vidiniai veiksniai, konkurentu, temos aktualumas kainodara, isoriniai veiksniai itakojantys kainodara, kainas itakojantys veiksniai, veiksniai įtakojantys kainos, kainas įtakojantys veiksniai, temos aktualumas, kaina itakojantys veiksniai, kainu politika itakojantys veiksniai, kainu veiksniai, kainodaros politika, kainodara.

Paieška


bottom