top


Konspektai.com > Vadyba > Kontrolės sistema
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Kontrolės sistema. Konspektas

(Vadyba. Konspektas, 8 puslapiai, 18kB)
Darbe esantys žodžiai: Kontrolė yra reikalinga tam, kad viskas būtų daroma pagal planus, instrukcijas ir įsakymus. Jos tikslas pastebėti klaidas ir silpnas vietas norint jas ištaisyti ir vėliau jų nekartoti. Kontroliuoti reikia viską: darbuotojų veiklą ir veiksmus, medžiagas ir įrengimus. Kontrolę reikia pradėti tuoj pat, kai suformuluoti tikslai ir paskirstytos užduotys ar įkurta organizacija. Planai ar kuriamos organizacijos struktūra yra tik įsivaizduojamas ateities paveikslas ir daug kas gali sutrukdyti juos įgyvendinti. Norint tam iš anksto pasirengti ir tinkamai reaguoti į išorinės bei vidaus aplinkos pokyčius, reikia turėti mechanizmą, kuris įvertintų aplinkos įtaką organizacijai. Kontrolė padeda išsiaiškinti problemas ir taip koreguoti organizacijos veiklą, kad problemos neperaugtų į krizę. Kiekviena organizacija privalo laiku pastebėti savo klaidas ir jas ištaisyti, kad jos nesutrukdytų siekti tikslų. Kontrolė turi remti ir skatinti viską, kas organizacijoje yra gero. Iš kontrolės teikiamos informacijos vadovai mato, kur pasiekta pažangos ir kur patirta nesėkmė. Kontrolė duoda tam tikrą garantiją, kad organizacija savo tikslus pasieks. Pagal vieną iš apibrėžimų, valdymo kontrolė procesas, užtikrinantis realios ir planuotos veiklos atlikimą. Iš tikro kontrolė įnoringesnė nei planavimas. Kontrolė padeda vadovams stebėti savo planavimo, organizavimo ir vadovavimo efektingumą. Esminė kontrolės dalis iškilus reikalui imtis koregavimo veiksmų. Standartų ir metodų sukūrimas veiklos atlikimo lygiui įvertinti idealiu atveju tikslai ir uždaviniai, sukurti per planavimo procesą, jau būna aiškiai suformuluoti, numatyti konkretūs galutiniai terminai. Tai svarbu dėl daugelio priežasčių. Pirma, neapibrėžtai suformuluoti tikslai, tokie kaip pagerinti darbuotojo įgūdžius, yra tik tušti šūkiai tol, kol vadovai nepasako, ką jie turi omenyje sakydami pagerinti, kada ir ką ketina daryti, kad pasiektų šį tikslą. Antra, preciziškai suformuluoti tikslai...
Vardas: Lina
Darbo pavadinimas: Kontrolės sistema
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Konspektas
Puslapių skaičius: 8 [?]
Konspekto dalykas: Vadybos konspektas
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 18 kB
Bylos pavadinimas: kontroles_sistema.zip
kontroles_sistema.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: isorines aplinkos, problemos organizacijoje, planavimo procesas, kontrolė, Kontrole, organizacijos planavimas, veiklos planavimas, aplinkos kontrole, kontroles itaka.

Paieška


bottom