top


Konspektai.com > Vadyba > Pavojingų krovinių transportavimas
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Pavojingų krovinių transportavimas. Kursinis

(Vadyba. Kursinis, 17 puslapių, 30kB)
Darbe esantys žodžiai: Bendrosios nuostatos. Saugaus pavojingų krovinių vežimo užtikrinimas. Pavojingų medžiagų ir daiktų klasifikavimas. Pavojingų krovinių vežimo kelių transportu lr. Pavojingų krovinių vežimas geležinkeliu. Pavojingų krovinių vežimas jūrų transportu. Imdg-codes sudėtinė dalis ir sudaryta iš 8 taisyklių. Pažymėjimas arba paaiškinimas. Marine polutant. Medžiagų kenksmingumą apibrėžia bendroji jūros užterštumo mokslinių tyrimų ekspertų grupė (gesam). Kraunama ant denio. Kraunama po deniu. Pavojingų krovinių vežimas oro transportu. RAR. Priedai. Krovinių vidaus vežimo kelių transportu taisyklės. Bendroji dalis. Bendrosios nuostatos. Vartojamos sąvokos. Važtaraštis ir jo išdavimas. Vežėjo ir siuntėjo pareigos priimant ir perduodant krovinį vežti. Krovinio įpakavimas, ženklinimas ir kiekio nustatymas. Atsakomybė už kelių transporto priemonės prastovą ir vežėjui padarytą žalą. Vežimai savo sąskaita. Krovinio vežimo dokumentai. Vežėjo pareigos ir atsakomybė. Lietuva krovinių vežimu automobiliais užima vieną iš pirmaujančių vietų Vakarų Vidurio ir Rytų Europos transporto paslaugų rinkoje. Lietuvos vežėjų vežamų krovinių apimtys pustrečio karto viršija Latvijos ir Estijos autotransporto pervežimus. Lietuvos vežėjai į valstybės biudžetą per metus įvairiais mokesčiais sumoka beveik pusę milijardo litų. Transportas sudaro 8 proc. Šalies bvp. Pavojingų krovinių parengimas transportuoti, transportavimas, krovimas, dokumentų tvarkymas-tai ne vienos šalies veiklos sritis, todėl be atskirų šalies įstatymų rengiančių ir leidžiančių institucijų. Šia veikla užsiima ir tarptautinės institucijos. Atsižvelgiant į įvairių transporto rūšių specifiką, jos siekia nustatyti kuo bendresnes pavojingų produktų tarptautinio vežimo taisykles. Pavojingų krovinių vežimas kroviniais, automobiliais. Tarptautinių vežimų pavojingi kroviniai kelių transporto turi būti vežami laikantis nustatų, nuorodų. Europos susitarimas dėl pavojingų krovinių tarptautinių vežimų keliais ADR. ADR-konvencijos...
Vardas: Martynas
Darbo pavadinimas: Pavojingų krovinių transportavimas
Kategorija: Vadyba
Darbo tipas: Kursinis
Puslapių skaičius: 17 [?]
Kursinio dalykas: Vadybos kursinis
Parsisiųsta: 4 kartus.
Archyvo dydis: 30 kB
Bylos pavadinimas: pavojingu_kroviniu.zip
pavojingu_kroviniu.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: kroviniu klasifikavimas, kroviniu vezimas geležinkeliu, pavojingu kroviniu vezimas, etine atsakomybe, gelezinkeliu vezima, krovinių klasifikavimas, pavojingu krovinių vežimas, automobiliai, juru transportas, transportavimas, geležinkelių transportas, kroviniu vezimas, krovinių vežimas keliais, pavojingi kroviniai kursinis.

Paieška


bottom