top


Konspektai.com > Politologija > Politikos mokslas - socialinis mokslas 2
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Politikos mokslas - socialinis mokslas 2. Referatas

(Politologija. Referatas, 16 puslapių, 24kB)
Darbe esantys žodžiai: Politikos samprata. Politikos mokslo ištakos ir kryptys. Politikos struktūra. Politikos mokslinis aiškinimas. Politikos mokslo raidos etapai. Politikos problematika. Įvadas. Kiekvienas iš mūsų esame nemažai girdėję apie politiką, vienaip ar kitaip su ją susidūrę. Kadangi visi esame skirtingi, tai ir apie politiką turime skirtingas nuomones. Vieni žmonės, pasinėrę i kasdieninio gyvenimo rūpesčius, į politiką nekreipia ypatingo dėmesio ar net sąmoningai stengiasi jos nepastebėti. Kitiems politika sukelia tik neigiamus jausmus, asocijuojasi su apgaule ir tuščiu burnos aušinimu. Pagaliau dar kitiems žmonėms politika atrodo nepaprastai svarbus ir reikšmingas dalykas, vertas didžiausio dėmesio. Ir kiekvienai iš šitokių nuostatų galima surasti pakankamai įtikinamą pagrindimą. Nors kategorija politikos mokslas nurodo, kad pradedame nagrinėti mokslą, kurio tyrimo objektas yra politika, būtų sunku įrodyti, jogpasiektas visiškas sutarimas, kaip turėtų būti apibrėžiamas jo tyrimo laukas. Labiausiai politikos mokslo objekto apibūdinimą, o kartu ir jo statuso pripažinimą, komplikuoja diskusijos dėl politikos aiškinimo istorinio bei metodologinio kitimo ir politikos mokslo moksliškumo. Iš esmės jos rodo pastangas atsakyti į du tarpusavyje susijusius klausimus: ką mes studijuojame, t.y. Kur prasideda ir baigiasi politikos mokslo ribos, ir kokiais metodais tyrinėjame apibrėžtą sritį. Tam, kad ateityje nekiltų abejonių dėl politikos mokslo moksliškumo ar politikos sąvokos daugiareikšmiškumo, aš pabandysiu išsiaiškinti jo prigimties, sąveikos su kitais socialiniais mokslais klausimus, ypatybes ir vidaus struktūrą. O taip pat apžvelgti politikos mokslo raidos etapus, bei atsakyti į klausimą, kodėl politologija yra problematiška mokslo šaka. Politikos samprata. Politikos terminas žinomas ir vartojamas jau tūkstančius metų, tačiau tik naujaisiais laikais, besiformuojant socialinei ir moralinei filosofijai, imta skirti visuomeninio gyvenimo elementus, ieinančius į politikos...
Vardas: Arminas
Darbo pavadinimas: Politikos mokslas - socialinis mokslas 2
Kategorija: Politologija
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 16 [?]
Referato dalykas: Politologijos referatas
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 24 kB
Bylos pavadinimas: politikos_mokslas_socialinis.zip
politikos_mokslas_socialinis.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: socialine politika, mokslo metodai mokslo struktūra, politikos mokslas socialinis mokslas referatas, politikos mokslai, politikos mokslas socialinis mokslas, politikos mokslas kaip socialinis mokslas.

Paieška


bottom