top


Konspektai.com > Filosofija > Augustinas Aurelijus - pokalbiai su savimi
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Augustinas Aurelijus - pokalbiai su savimi. Esė

(Filosofija. Esė, 46 puslapiai, 66kB)
Darbe esantys žodžiai: Aurelijus Augustinas. Pokalbiai su savimi. Iš lotynų kalbos vertė vaidilė stalioraitytė. Įvadą parašė darius alekna. Įvadas. "kalbėjausi pats - augustinas su augustinu". Rašyti apie Augustiną ir jo kurinius visuomet labai sunku, nes apie tai jis pats yra daug ir iškalbingai pasakojęs savo veikaluose, ypač "Išpažinimuose" ir "Pataisymuose". Sunku ir dėl to, kad veik neįmanoma prilygti Augustino raštų įtaigai, dėstomos minties aiškumui bei kalbos grožiui. Tačiau sunkiausia tai, kad, pradėjus kalbėti apie Augustiną, neišvengiamai tenka paliesti labai daug dalykų. Jis pats drąsiai imdavosi vis naujų klausimų, keitėsi, brendo ir augo nepaprastai greitai. Augustinas ieškojo ir rado, beldėsi, ir jam buvo atidaryta. Sąžininga šio giliai į save pasinėrusio žmogaus svarstymų kelionė paliko daugybę ženklų - kūrinių, labai įvairių ir skirtingų. Atrodytų, kas bendra tarp pirmųjų Kasiciake (/Cassiciacum/) parašytų kartais paviršutiniškų, nesklandžių, dirbtinokų filosofinių dialogų "Prieš akademikus", "Apie palaimingą gyvenimą", "Apie tvarką" ar "Pokalbiai su savimi" ir tokių Hipone (/Hippo/) pražydusių mąstymo šedevrų, kaip "Išpažinimai", "Apie Trejybę", "Pradžios knygos tiesioginės prasmės paaiškinimai" ar "Dievo valstybė"? Lyg ir nieko. Išskyrus Augustiną kiaurai užvaldžiusį troškimą, tikrą visa įveikiančią filosofo aistrą pažinti save ir Dievą. 386_m. Rugsėjo mėnesį trisdešimt dvejų metų Augustinas iš vakarinės Imperijos pusės sostinės Milano persikelia į mažytį kaimelį Alpių priekalnėse Kasiciaką. Čia savo vila jam leido naudotis kolega retorikos profesorius Verekundas. Įspūdingo gamtovaizdžio apglėbtoje viloje kartu su Augustinu apsigyvena jo motina Monika, vyresnysis brolis Navigijus, sūnus Adeodatas, du pusbroliai, du privatūs mokiniai ir didžiausias jo viso gyvenimo draugas Alypijus. Iki tol Milane praleisti vieneri metai buvo Augustino vidinio gyvenimo krizės protrūkio...
Vardas: Marius
Darbo pavadinimas: Augustinas Aurelijus - pokalbiai su savimi
Kategorija: Filosofija
Darbo tipas: Esė
Puslapių skaičius: 46 [?]
Esės dalykas: Filosofijos esė
Parsisiųsta: 1 kartą.
Archyvo dydis: 66 kB
Bylos pavadinimas: augustinas_aurelijus_pokalbiai_su_savimi.zip
augustinas_aurelijus_pokalbiai_su_savimi.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: knygos esė, esė apie save, ese apie save, aurelijus augustinas išpažinimai konspektas, esė apie gyvenimą, aurelijus augustinas filosofijos esė, filosofijos esė,s cfgqfjab konspektai referatas augustinas aurelijus pokalbiai su savimi ohq lslmpatabkzamzcausg=afqjcng ihufzsmtkkzdgg ylbzd_wvwagsig = lkjjg_htl fseid zmg.

Paieška


bottom