top


Konspektai.com > Lietuvių kalba > Kai kūrinys pavadinamas klasikiniu, patvirtinama jo estetinė vertė ir svarba literatūros procese. Ką jums reiškia klasiko sąvoka, kurios literatūros kūrinio bruožus išskirtumėte kaip būtinus klaskiniam?
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Kai kūrinys pavadinamas klasikiniu, patvirtinama jo estetinė vertė ir svarba literatūros procese. Ką jums reiškia klasiko sąvoka, kurios literatūros kūrinio bruožus išskirtumėte kaip būtinus klaskiniam?. Rašinys

(Lietuvių kalba. Rašinys, 1 puslapis, 5kB)
Darbe esantys žodžiai: Kai kūrinys pavadinamas klasikiniu, patvirtinama jo estetinė vertė ir svarba literatūros procese. Ką jums reiškia klasiko sąvoka, kurios literatūros kūrinio bruožus išskirtumėte kaip būtinus klaskiniam? Jau daugelis metų kaip gyvuoja klasikinė literatūra. Viena Henry David Torro mintis Pirmiausia skaitykite klasikinius kūrinius, nes kitaip nespėsite jų perskaityti, sukrėtė mane. Klasikiniai kūriniai sudarė tautos žmonių suvokimo klodus, sunormino kalbą, perteikė kultūrinius, socialinius, tautinius ypatumus. Rašytojai sugebėjo atskleisti ne tik tuomet opias problemas, bet ir kaip sugebėta nuspėti ateityje iškilsiančias. Visų pirma, klasikiniuose kūriniuose atsiskleidžia atsakomybės jausmas. Atsakomybė pareiga atsakyti už savo poelgius. O taip pat kūriniuose tapusiuose klasika, atsakomybė iškeliama kaip vertybė. Dažniausiai ši vertybė parodoma darbuose. Antano Vaičiulaičio apsakyme Pelkių takas matome Mateikos atsakomybę už šeimą. Kad ir kokie sunkumai jo laukė šis nepabūgo, susidėjo daiktus, įdėjo maisto vaikams, keliavo pas savo šeimą. Kiekvienas tėvas ar motina jaučia didelę atsakomybę už savo vaikučius. Juos būtina gerai išauklėti, pamaitinti, aprengti. Tėvams jų vaikai yra patys brangiausi. Mateika taip pat negalėjo gyventi be savo vaikų. Stengėsi būti atsakingu tėvu. Šeimose labiausiai ir galime pamatyti dar tebebranginamas dvasines vertybes. Taip pat V. Krėvės kūrinyje Skirgaila matome atsakingą žmogų, Skirgailą, už savo šalį ir jos gerovę. Valdovas turėjo didelę atsakomybę už visą šalį. Atsakomybė, ryškiai matoma klasikiniuose kūriniuose. Taigi, klasikiniuose kūriniuose atsiskleidžia atsakomybės jausmas. Antra, klasikinėje literatūroje didžiausia vertybė yra šeima. Šeima patys brangiausi ir artimiausi žmonės. Išties pagalbos ranką, kai tau jos reikės. Artimiesiems galime nebijoti ir pasakyti viską, galime būti savimi. Šatrijos Raganos apysakoje Sename dvare parodomi ypač šilti ir artimi mamos ir dukros...
Vardas: Indrė
Darbo pavadinimas: Kai kūrinys pavadinamas klasikiniu, patvirtinama jo estetinė vertė ir svarba literatūros procese. Ką jums reiškia klasiko sąvoka, kurios literatūros kūrinio bruožus išskirtumėte kaip būtinus klaskiniam?
Kategorija: Lietuvių kalba
Darbo tipas: Rašinys
Puslapių skaičius: 1 [?]
Rašinio dalykas: Lietuvių kalbos rašinys
Parsisiųsta: 10 kartų.
Archyvo dydis: 5 kB
Bylos pavadinimas: klasika.zip
klasika.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: ka man reiskia seima, atsakomybe lietuviu literaturoje, dvasines vertybes, bruožu ivertinimas, klasikiniai lietuviu literaturos kuriniai, atsakomybe susijusi su kuriniu sename dvare, klasikinių kūrinių adaptacija, seima didziausia vertybe pastraipa, šeimos svarba literatūroje, sename dvare ir skirgaila rasinys, literatūros klasikiniai kūriniai, kas yra klasikinis kurinys, apie ka apysaka sename dvare pastraipa, seima vertybe literaturoje, šeimos vertybės lietuvių literatūroje, šeimos vertybės lietuvių sename dvare, seimos vertybes lietuviu literaturoje rasinys, etine atsakomybe, estetine, kokios šeimos problemos atsiskleidžia lietuviu literaturoje, klasikinės literatūros bruožai, šeimos vertybės literatūroje, seimos vertybes literaturoje rasinys satrijos ragana, sunku buti savimi, klasikiniai literatūros kūriniai savoka, klasikine literatūros kūriniai, klasikiniai literaturos kuriniai rasinys, seima vaik, klasikine literatura rašynis, mete, lietuvisku literaturos kuriniu top.

Paieška


bottom