top


Konspektai.com > Menai > Filmo Drugio efektas analizė
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Filmo Drugio efektas analizė. Namų darbas

(Menai. Namų darbas, 10 puslapių, 18kB)
Darbe esantys žodžiai: Menotyrinė filmo Drugio efektas analizė. Įvadas. Tema. Režisūra. Naudota literatūra. Šiandien galime pamatyti daugybę filmų, skirtingų žanrų (komedijas, dramas, trilerius, mistinius, siaubo, nuotykių), stilių (romantinių, psichologinių, istorinių), rūšių (vaidyvinius ir nevaidybinius). Todėl pasirinkti tikrai yra iš ko. Kiekvienas žiūrovas gali rasti tai kas jį domina. Man labiausiai patinka mistiniai filmai, pavyzdžiui The Number 23 (Joel Schumacher), Nuostabus Protas (Ron Howard 2001). Taip pat žavi ir trileriai tokie kaip: Angelų miestas (Brad Silberling 1998), Drugio efektas. Būtent eric bress ir j. Mackye Gruber filmą Drugio efektas nusprendžiau analizuoti, nes tai vienas įdomiausių filmų kurį mačiau. Pirmiausia kas man patiko tai kad šis filmas sukelia daugybę klausimų ir beveik neduoda jokių atsakymų. Tai vienas iš tų painių psichologinių filmų, kurie tiesa sakant man patinka ir kuriuos žiurint nežinai ką galvoti viso seanso metu. Esi įtraukiamas į paslaptingą istoriją, kuri iki galo išnarpliojama tik filmo pabaigoje. Tai ne vienas tų eilinių filmų su nuspėjama pabaiga. Savotiška drama su fantastikos elementais. Pagrindinis filmo herojus norėdamas išgelbėti savo mylimąją keliauja laiku, stengiasi pakeisti ateitį, keisdamas praetį. Filme pristatoma chaoso teorija taip pat labai įdomi ir verčianti susimąstyti. Juk iš tiesų, daugelis dalykų, kuriuos mes darome net nesusimąstydami, gali turėti didelę įtaka tokiems įvykiams, apie kuriuos net nepagalvojam. Važiuodamas gatve pervažiavai balą - kas gi čia tokio? Kiekvienas, net menkiausias įvykis sukuria priežasties-pasekmės ryšiais susietą grandinę, kurioje gali būti ir labai didelių ir labai menkų įvykių. Yra apie ką pamąstyti? II. Tema: Fantastika ir tikrovė Drugio efekte. Ii. Režisūra. Filmas Drugio efektas paremtas Ray Bradbury apsakymu A Sound of Thunder, kuriame teigiama, kad netyčia sumindytas drugelis galįs pakeisti pasaulio likimus. Šį filmą režisavo ir scenarijų parašė Eric Bress ir...
Vardas: Vaida
Darbo pavadinimas: Filmo Drugio efektas analizė
Kategorija: Menai
Darbo tipas: Namų darbas
Puslapių skaičius: 10 [?]
Namų darbo dalykas: Menų namų darbas
Parsisiųsta: 3 kartus.
Archyvo dydis: 18 kB
Bylos pavadinimas: filmo_drugio_efektas_analize.zip
filmo_drugio_efektas_analize.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: Nuostabus protas, holo efektas, filmo analizė drugio efektas quot, drugio efektas kas tai, filmo nuostabus protas analize, galis, psichologiniu filmu analize, filmai, filmo „drugio efektas“ analizė, menotyrinė filmo analizė, drugio efektas apie ka filmas, drugio efekto analize, film, drugio efektas analize.

Paieška


bottom