top


Konspektai.com > Kita > Pratimai šoninei liemens daliai
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Pratimai šoninei liemens daliai. Referatas

(Kita. Referatas, 10 puslapių, 269kB)
Darbe esantys žodžiai: Įvadas. Pratimų pavyzdžiai. Išvados. Literatūros sąrašas. Įvadas. Fizinis aktyvumas tai visuma aktyvių judesių, kuriuos padaro raumenys ir sąnariai. Jis labai svarbus kiekvienam žmogui. Judėjimas reikalingas ne tik praktiniams tikslams pasiekti, bet ir fiziniam pajėgumui ir sveikatai stiprinti. Iš tiesų, judėjimas stiprina visas organizmo sistemas. Pratimų yra daugybė, tačiau aš savo darbe norėčiau pristatyti pratimus skirtus šoninei liemens daliai, kurie padės ne tik palaikyti gražias liemens formas, bet ir ugdyti savo fizinę ištvermę. Norint, kad pratimai būtų efektyvūs ir nepakenktų sveikatai reikia laikytis nurodymų. Taip pat labai svarbu žinoti šiuos patarimus. Pratimus atlikite lėtai. Ramiai kvėpuokite. Koncentruokite mintis į dirbančius raumenis. Nepersistenkite, krūvį ir pratimų skaičių reikia didinti palengva. Pratimų pavyzdžiai. Pirmas pratimas. Suglauskite kojas. Kelkite kairę ranką į viršų ir lenkitės į dešinę pusę. Grįžkite į pradinę padėtį. Kelkite dešinę ranką ir lenkitės į kairę pusę. Lenkdamiesi į šonus stenkitės nesilenkti į priekį. Pratimą kartokite 4 kartus. Antras pratimas. Suglauskite kojas. Sunerkite rankas virš galvos. Lenkitės į dešinę pusę. Grįžkite į pradinę padėtį. Lenkitės į kairę pusę. Lenkdamies į šonus stenkitės nesilenkti į šonus. Pratimą kartokite 4 kartus. Trečias pratimas. Atsissėskite ir suglauskite kojas. Ištieskite rankas pečių aukštyje. Sukite pečius į kairę, o poto į dešinę. Pratimą kartokite 8 kartus. Ketvirtas pratimas. Atsisėskite tiesiai ištiesę kairę koją. Dešinę koją sulenkite ir perkeltkite per kairę. Sukite liemenį į dešinę. Dešine ranka remkitės į grindis. Žiūrėkite tiesiai per dešinį petį. Palaikykite 10-15 sekundžių. Pakartokite su kita puse. Penktas pratimas. Atsisėskite tiesiai ištiesę dešinę koją. Kairę koją sulenkite ir jos pėda priglauskite prie dešinės kojos šlaunies. Dešinės rankos delnu atsiremkite į kilimėlį šalia dešiniojo klubo. Pakelkite kairę ranką virš galvos ir lenkite liemenį...
Vardas: Ieva
Darbo pavadinimas: Pratimai šoninei liemens daliai
Kategorija: Kita
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 10 [?]
Referato dalykas: Kitos referatas
Parsisiųsta: 19 kartų.
Archyvo dydis: 269 kB
Bylos pavadinimas: pratimai_soninei_liemens.zip
pratimai_soninei_liemens.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: parthima poto, pratimai soniniai liemens daliai, pratimai graziam liemeniui, pratimai soninems slaunims, referatas apie pratimus kojoms isvados, pratimai šoninei liemens daliai, pratimai soninei liemens daliai, referatas pratimai liemeniui, pratimai soninei.

Paieška


bottom