top


Konspektai.com > Ekonomika > Lietuvos bankas ir pinigų politika
Konspektai kursiniai referatai diplominiai

Lietuvos bankas ir pinigų politika. Referatas

(Ekonomika. Referatas, 16 puslapių, 212kB)
Darbe esantys žodžiai: Lietuvos bankas. Dalyvavimas Europos centrinių bankų sistemoje (ECBS). Istorija. Valdymas ir struktūra. Lietuvos banko struktūriniai padaliniai:. Iždo agento veikla. Kredito ir mokėjimo įstaigų priežiūra. Pinigų emisija. Lietuvos banko pinigų politika. Lietuvos banko pinigų politikos priemonių sistema. Duomenys apie bankų sistemos likvidumo būklę. Išvados. Naudota literatūra. Įvadas. Svarbiausias pinigų politikos tikslas palaikyti kainų stabilumą šalyje. Pinigų politika padeda siekti pagrindinio tikslo netiesiogiai fiksuotas kursas eksporto ir importo kainas palaiko stabilesnes, formuoja nedidelės infliacijos lūkesčius, palaiko pasitikėjimą Lietuvos ekonomine politika. Lietuvoje pinigų politiką vykdo Lietuvos centrinis bankas. Lietuvos banko vaidmuo šalies ūkiui ir finansų sistemai yra labai svarbus, todėl Lietuvos Respublikos Konstitucijoje Lietuvos bankas minimas tarp svarbiausių valstybės institucijų. Lietuvos bankas. Daugybė žmonių kasdien tiesiogiai ir netiesiogiai susiduria su Lietuvos banku Lietuvos Respublikos centriniu banku. Lietuvos banko vaidmuo šalies ūkiui ir finansų sistemai yra labai svarbus, todėl Lietuvos Respublikos Konstitucijoje Lietuvos bankas minimas tarp svarbiausių valstybės institucijų. Mūsų misija: puoselėti šalies pinigų, kredito ir atsiskaitymų sistemų patvarumą ir vientisumą, jų stabilų, patikimą ir efektyvų funkcionavimą, siekiant sudaryti palankias sąlygas optimaliai šalies makroekonominei plėtrai. Tikslas: Lietuvos banko pagrindinis tikslas palaikyti kainų stabilumą. Siekdamas šio tikslo Lietuvos bankas yra nepriklausomas nuo Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir kitų valstybės įstaigų. Dažniausiai kiekvienas iš mūsų prisiliečiame prie Lietuvos banko, kai rankoje laikome jo išleistus litus, jais mokame už prekes ir paslaugas. Daugelis atsiskaitymų negrynaisiais pinigais (litais ir eurais) atliekami per centrinio banko mokėjimo...
Vardas: Mindaugas
Darbo pavadinimas: Lietuvos bankas ir pinigų politika
Kategorija: Ekonomika
Darbo tipas: Referatas
Puslapių skaičius: 16 [?]
Referato dalykas: Ekonomikos referatas
Parsisiųsta: 4 kartus.
Archyvo dydis: 212 kB
Bylos pavadinimas: lietuvos_bankas_ir_pinigu_politika.zip
lietuvos_bankas_ir_pinigu_politika.zip
Norėdami parsisiųsti bylą siųskite SMS trumpuoju numeriu 1679 su raktažodžiu DJP. Tai jums kainuos 0.87 EUR. Gautą į telefoną SMS raktą įrašykite į auščiau esantį laukelį.
Atsiskaitant per banką spauskite: čia.
Jei norite parsisiųsti nemokamai spauskite čia.

0
0
Pranešti apie netikslumus Pranešti apie netikslumus
Su darbu susiję žodžiai: europos centrinio banko, Iždo politika, europos centriniu banku struktura, kredito sistema lietuvoje, lietuvos pinigu banku, pinigu istorija, centrinis bankas, europos centriniu banku sistema, banku sistema lietuvoje, pinigai prekes, pinigu politika referatas, pinigų politika, lietuvos bankas.

Paieška


bottom